Są tutaj fanki oraz fani Andrew Garfielda? Jeśli tak, ta wiadomość z całą pewnością was zasmuci. Popularny na całym świecie aktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym poinformował, że rezygnuje z aktorstwa. Przynajmniej na jakiś czas. 38-letni gwiazdor opowiedział także o powodach swojej decyzji. Sprawdźcie, dlaczego zdecydował się na taki krok – możecie być zaskoczone i zaskoczeni. 

Andrew Garfield rezygnuje z aktorstwa!

Andrew Garfield ma za sobą bardzo intensywny czas. Niedawno mogłyśmy i mogliśmy oglądać go w „Oczach Tammy Faye” oraz „Tick, Tick … Boom!”, czyli dramacie muzycznym, za który otrzymał nominację do Oscara. Pojawił się również w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Przez ostatnie miesiące pracował natomiast nad opartym na książce Jona Krakauera mini-serialem „Under the Banner of Heaven”, którego premierę zaplanowano na 28 kwietnia tego roku. Przyszedł czas na przerwę. Andrew Garfield przyznał w rozmowie z „Variety”, że rezygnuje z aktorstwa. 

Zamierzam trochę odpocząć – poinformował Andrew Garfield w wywiadzie dla „Variety”.

Jak się okazuje, Andrew Garfield jest zmęczony pracą, a także tak zwanym sezonem nagród, który właśnie dobiega końca. Chce odpocząć i skupić się na sobie. Muszę ponownie przemyśleć, czym dalej chcę się zajmować i kim być – wyznał we wspomnianym wywiadzie. Wszystko wskazuje na to, że aktor potrzebuje odrobiny normalności. 

Chciałbym być przez chwilę zwyczajny – przyznał Andrew Garfield w rozmowie z „Variety”

Niestety nie wiadomo, ile potrwa ta przerwa.  

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.