38-letni aktor był w tym roku nominowany do Oscara za rolę musicalowego geniusza Jonathana Larsona w „Tick, Tick... Boom!”. Na gali wręczenia prestiżowych nagród pojawił się jednak sam, a nie w towarzystwie swojej dziewczyny – Alyssy Miller. Mimo to, prezentował się świetnie i zdecydowanie skradł nasze serca! Jak się jednak okazuje, związek aktora i modelki to już przeszłość. Zerwali ze sobą ponad miesiąc temu! Andrew konsekwentnie odmawia komentarza w tej sprawie. Alyssa natomiast pokusiła się o zagadkowy komentarz na swoim profilu na Instagramie.

Związek Andrew Garfielda i Alyssy Miller

Andrew Garfield i o sześć lat młodsza Alyssa Miller spotykali się od jesieni zeszłego roku. W listopadzie przyłapano ich, jak trzymali się za ręce podczas spaceru po ulicach Nowego Jorku. W lutym 2022 roku zadebiutowali razem na czerwonym dywanie. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Wszystko wskazuje na to, że każde z nich poszło swoją drogą. Aktor pojawił się na rozdaniu Oscarów już sam. Zagraniczne media twierdzą, że relacja Andrew i Alyssy zakończyła się z powodu ich napiętych harmonogramów, które źle wpływały na ten związek.  

Modelka postanowiła jednak skomentować sytuację. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie z byłym chłopakiem i podpisała je słowami: „Jeśli już musicie plotkować, przynajmniej użyjcie słodkiego zdjęcia. Lol kocham cię AG”. Ostatnie litery to oczywiście inicjały aktora. Post zrobił nieco szumu, bo fani i fanki pary zaczęli zastanawiać się, co to właściwie oznacza. Czyżby wciąż byli razem? Nic z tych rzeczy. Miał to być jedynie dowód, że zerwali ze sobą w przyjacielskich stosunkach, a ten rozdział jest już dla nich zamknięty.

fot. Getty Images

Andrew Garfield – związki

Najgłośniejszym związkiem w życiu Andrew Garfielda był ten z koleżanką po fachu – Emmą Stone. Zagrali razem główne role w „Niesamowitym Spider-Manie”. Klątwa produkcji nie oszczędziła Emmy i Andrew – romansowali już na planie filmu. Spotykali się przez cztery kolejne lata. Pozostają jednak w przyjaźni do dziś i gorąco sobie kibicują.Następną wybranką Andrew Garfielda była Rita Ora, z którą zerwał w 2019 roku po kilku miesiącach znajomości. Jeszcze w tym samym roku był widziany (choć zaledwie raz) z irlandzką aktorką Aisling Bea. W 2021 rok związał się z Alyssą Miller.

Andrew Garfield wypowiada się o miłości

Mimo związków, które nie zakończyły się dla Andrew happy endem, aktor wciąż wierzy w prawdziwą miłość. Nawet w tę od pierwszego wejrzenia. Jak twierdzi, w każdym człowieku można się zakochać, jeśli się go pozna. Dodaje jednak z pewną goryczą, że współczesny świat błędnie rozumuje romantyczną miłość, a to prowadzi do wielu problemów. Uważa  jednak, że wciąż jednak trzeba kochać – siebie i ludzi wokoło.
 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: