Premiera filmu to dla aktorów i aktorek absolutnie wyjątkowy moment. Nie powinno więc dziwić to, że chcą go celebrować z najbliższymi. Często pojawiają się na tego typu wydarzeniach w towarzystwie partnerek i partnerów, dzieci albo innych członków i członkiń rodziny. W tym tygodniu Florence Pugh zaprosiła swoich rodziców oraz babcię na uroczysty pokaz filmu „A Good Person”. Zdjęcia z czerwonego, a właściwie granatowego dywanu, na którym pozuje razem z Pat Mackin, zrobiły prawdziwą furorę w sieci. Nie ma wątpliwości, że łączy je niezwykła więź. 

„A Good Person”: Florence Pugh zagrała w filmie swojego byłego partnera

Pokusimy się o stwierdzenie, że „A Good Person” to wyjątkowy projekt dla Florence Pugh. I to z kilku powodów. Przede wszystkim: gwiazda po raz kolejny została obsadzona w roli głównej (tym razem wcieliła się w Allison, która mierzy się z osobistą tragedią i próbuje ułożyć sobie życie na nowo przy wsparciu niedoszłego teścia). Poza tym za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Zach Braff, czyli jej były partner. Mimo rozstania, do którego doszło kilka miesięcy temu, aktorka i twórca utrzymują ze sobą kontakt i mają całkiem dobre relacje. Świadczą o tym m.in. składane publicznie życzenia urodzinowe czy – to najświeższy „dowód” – wspólne pozowanie do zdjęć na ściance. Możecie je zobaczyć w naszej galerii – na dole strony. 

Florence Pugh zabrała babcię na premierę filmu „A Good Person”

Scrollując ekran dalej, natraficie również na fotografie Florence Pugh i Pat Mackin, czyli jej babci. Kadry, na których aktorka przytula staruszkę albo całuje ją w czoło, absolutnie zachwycają i – nie przesadzamy – roztapiają serca. Florence Pugh dotarła do Metrograph na Lower East Side w Nowym Jorku w spektakularnej kreacji od Valentino. Lekko transparentny top z guzikami, kołnierzykiem i odkrytymi plecami zestawiła z czarną spódnicą o długości maxi. Swój look uzupełniła o krawat w tym samym kolorze, buty na platformach, a także o elegancką biżuterię. Z kolei Pat Mackin pozowała fotoreporterom i fotoreporterkom we wzorzystym płaszczu od Pierpaola Picciolego oraz prostych spodniach. 

Co ciekawe, premiera filmu „A Good Person” nie jest pierwszym wydarzeniem branżowym, na które Florence Pugh zaprosiła ukochaną babcię. We wrześniu ubiegłego roku pojawiły się razem na Festiwalu Filmowym w Wenecji.