We wrześniu amerykańska marka modowa Forever 21 otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Szczęściarzami byli Łodzianie, a kilka miesięcy później mieszkańcy Poznania. Długo wyczekiwany sklep w końcu otworzy salon w Warszawie w Złotych Tarasach.

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jej unikalny charakter opiera się o stale uzupełniany nowymi wzorami asortyment, który odpowiada na najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Bogata oferta Forever 21 to gorące must-have, topowe modele i najpopularniejsze akcesoria dla klientów w każdym wieku.

Jak bardzo pożądana w Polsce była marka Forever 21 widać było podczas poprzednich otwarć sklepów w łódzkiej Manufakturze i poznańskiej galerii handlowej Posnania. W obu lokalizacjach na wejście do środka salonu oczekiwał pełen entuzjazmu tłum.

25 marca 2017 roku w nowym sklepie marki, który w Złotych Tarasach zajmie powierzchnię 1000 m2, znajdzie się ogromny wybór produktów dla kobiet i mężczyzn oraz szeroka gama modnych akcesoriów. Oprócz najnowszej kolekcji, przygotowanych zostało wiele atrakcji i niespodzianek. Na wszystkich klientów, którzy od rana przyłączą się do wydarzenia czekają oferty specjalne.