Friz ani na chwilę nie zwalnia tempa. Zaledwie tydzień po emisji finałowego odcinka swojego programu „Twoje 5 minut” youtuber wystartował z zapowiadanym od kilku miesięcy projektem o nazwie Genzie. Piątka szczęśliwców wybranych przez sławnego 25-latka będzie wspólnie przez rok tworzyć content wzorowany na treściach, które przyniosły popularność (i duże pieniądze) Ekipie. Wsparcie merytoryczne i zasięgowe to jednak nie wszystko, co Karol Wiśniewski postanowił zaoferować swoim nowym podopiecznym.

Członkowie Genzie zamieszkali w domu Friza

Faustyna Fugińska, Hania Puchalska, Bartek Kubicki oraz Patryk Baran (znany lepiej jako Mortalcio) i jego dziewczyna Wiktoria Bochnak (Kartonii) nie mogli sobie wymarzyć lepszego startu. Na czas trwania projektu zamieszkali bowiem w nowo wybudowanym domu Friza. Jak dowiadujemy się z tytułu nowego filmu na kanale youtubera, dwupiętrowa willa kosztowała aż siedem milionów złotych. Jej mieszkańcy będą mogli korzystać na co dzień z takich udogodnień jak basen, jacuzzi, sauna i ogród.

Zazdro dla nich. Odzywa się do ciebie ktoś, robi jakiś program śmieszny i mieszkasz sobie później w takim domu (...) Ja bym chciał tu mieszkać, serio - powiedział Friz podczas pierwszych oględzin wykończonej posiadłości. - Nikt nigdy na YouTube nie dostał takiej szansy - zauważył przyjaciel Friza, Tromba.

Friz zdradził, dla kogo tak naprawdę kupił swój nowy dom

Zgodnie z zapowiedzią, projekt Genzie ma potrwać okrągły rok. Wielu internautów zastanawia się więc, co później stanie z luksusowym domem należącym do Friza. Spostrzegawczy fani wiedzą jednak, że przedsiębiorczy influencer ujawnił odpowiedź na to pytanie już jakiś czas temu w swoich mediach społecznościowych.

Co może zaskoczyć wiele osób, narzeczony Weroniki Sowy (znanej w sieci jako Wersow) nie ma póki co zamiaru wyprowadzać się z krakowskiego domu Ekipy. Okazuje się, że swój nowy dom kupił głównie z myślą o swoich ukochanych rodzicach.

Podobno na TikToku ktoś ma problem, że zrobiłem prezent rodzicom. Szukałem filmiku, ale nie znalazłem i w końcu nie wiem, o co dokładnie chodzi. Tak czy siak naprawdę niesamowite to dla mnie - napisał pod koniec października na Twitterze. - Ciekawe co powiedzą, jak się okaże, że dom, który teraz jest pod Genzie też wybudowałem z myślą o rodzicach (w przyszłości) - dodał. 


Jesteście zaskoczeni?

Zdjęcia domu zakupionego przez Friza znajdziecie w naszej galerii.