Wersow i Friz to bez wątpienia jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Każdy krok tych cieszących się gigantyczną popularnością youtuberów śledzą każdego dnia setki tysięcy fanów. Gdy więc pod koniec sierpnia członkowie słynnej Ekipy ogłosili swoje zaręczyny, internauci momentalnie zalali ich nie tylko falą gratulacji, ale także pytań o kolejny etap w ich związku. Po paru miesiącach Weronika Sowa i Karol Wiśniewski postanowili w końcu zaspokoić ciekawość swoich wiernych widzów i zdecydowali się nagrać osobny filmik, w którym odpowiedzieli na nurtujące wiele osób pytania odnośnie swojego ślubu.

Wersow i Friz odpowiadają na pytania na temat ślubu

Znani ze swojej przebojowości i przedsiębiorczości influencerzy mają bardzo podobne wizje i oczekiwania odnośnie „tego dnia”. Z trwającego nieco ponad kwadrans nagrania na kanale Wersow dowiedzieliśmy się m.in., że Weronika i Karol chcą, aby ich ślub być cywilny (stwierdzili, że nie mają potrzeby zawierania ślubu kościelnego), nowoczesny, kameralny i odbył się za granicą, gdzie nie są tak rozpoznawalni.

Śluby są takim momentem, gdzie fajnie jest mieć mimo wszystko prywatność. Nie chciałabym, aby pod jakimś miejscem stali paparazzi czy ktoś. Chciałabym, żeby to było takie naprawdę nasze - tak Wersow wyjaśniła, dlaczego nie planują pobrać się w Polsce.

Narzeczeni zgadzają się ze sobą też w kwestiach dotyczących wesela – ma na nim zagrać zarówno didżej, jak i orkiestra, chcą zorganizować oczepiny, zatańczyć razem pierwszy taniec oraz zaprosić niewielkie grono najbliższych osób.

Ja bym chciał zaprosić osoby, którą są dla mnie bliskie, a ich nie ma dużo. Myślę, że ich wszystkich byłoby ode mnie maksymalnie 15-20 osób - wyznał Friz.

Opowiadając o swojej wymarzonej sukni ślubnej, 25-latka ujawniła, że ma zamiar w tym dniu zaprezentować się w dwóch kreacjach: w trakcie przysięgi planuje mieć na sobie białą, klasyczną suknię z welonem, natomiast na weselu bardziej swobodną kreację, która nie będzie jej utrudniała zabawy.

Z kolei jeśli chodzi o wybór weselnego menu, to para raczej zrezygnuje z bardzo wykwintnych potraw na rzecz swoich ulubionych, prostych dań, takich jak pizza, frytki, spaghetti carbonara oraz klasyki polskiej kuchni.

Oboje są też zgodni co do tego, że nie mają zamiaru transmitować swojego ślubu na żywo w internecie. Fanom mają zamiar pokazać jedynie wybrane urywki z ceremonii zaślubin i wesela.

Wersow i Friz zdradzają, ile planują wydać na wesele

Podczas ślubnego testu zgodności padło pytanie także o kwotę, którą Wersow i Friz mają zamiar wydać na wesele. Oboje stwierdzili, że z pewnością będzie to kwota przekraczająca 200 tysięcy złotych. Warto jednak dodać, że choć para nie ma zamiaru zapraszać dużej liczby gości, to planuje opłacić wszystkim przeloty na miejsce uroczystości oraz kilkudniowy pobyt w ciepłym kraju, gdzie chcą powiedzieć sobie „tak”.

Wydaje mi się, że na same bilety samolotowe wydamy więcej niż 200 tysięcy - stwierdził założyciel Ekipy.

Czy Wersow i Friz zdecydują się na dziecko przed ślubem?

Co ciekawe, jedną z nielicznych spraw okołoślubnych, co do których Wersow i Friz nie byli do końca zgodni, była kwestia zmiana nazwiska Weroniki po zamążpójściu. Influencerka oznajmiła bowiem, że chciałaby nosić podwójne nazwisko Sowa-Wiśniewska, natomiast Karol obstawił, że jego ukochana zdecyduje się po prostu przyjąć jego nazwisko.

Weronika oznajmiła także, że na dzieci ma zamiar zdecydować się dopiero po ślubie. Z kolei dla Karola nie ma to większego znaczenia.