Weronika Sowa, znana lepiej w sieci jako Wersow, to bez wątpienia aktualnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim internecie. Działalność influencerki już dawno wykroczyła jednak poza YouTube, Instagram i inne serwisy społecznościowe. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że założyła własną markę odzieżową, wypuściła autorską kolekcję kosmetyków do makijażu oraz... zaczęła występować w telewizji. Członkini bijącej rekordy popularności Ekipy, a prywatnie narzeczona jej założyciela, Karola Wiśniewskiego, czyli Friza, pojawiła się ostatnio razem z Ewą Farną i Jagną Niedzielską w piątym odcinku „Top Model 10”.

Wersow o występie w „Top Model”, nagiej sesji zdjęciowej i modowym marzeniu

Jak większość osób działających w sieci, Wersow już nie raz przekonała się na własnej skórze, jak bolesny potrafi być internetowy hejt. Producenci „Top Model” uznali więc, że idealnie będzie się ona nadawać na osobę, która pokieruje jedną z drużyn podczas zadania, którego tematem przewodnim było właśnie to destrukcyjne i szalenie szkodliwe, ale niestety bardzo powszechne zjawisko.

Zdaniem jury, stworzone we współpracy z Weroniką wspólne zdjęcia Oli, Olgi, Julki, Kacpra i Mikołaja okazały się najlepsze (znajdziecie je w naszej galerii). W nagrodę otrzymali oni możliwość wzięcia udziału w specjalnej sesji zdjęciowej z Wersow, która ukaże się wkrótce na łamach magazynu „Glamour”.

Na planie modowej sesji fotograficznej dla „Glamour” Wersow odpowiedziała nam na kilka pytań. Co oznacza dla niej występ w „Top Model”? Który element programu podoba się jej najbardziej? Jakie ma rady dla młodych uczestników show, którzy dopiero wkraczają do świata mody i show-biznesu? Jakie jest jej największe marzenie związane z modą? Czy podobnie jak uczestnicy „Top Model” zgodziłaby się wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej? Jej słowa mogą was zaskoczyć! Sprawdźcie, co nam powiedziała już teraz w poniższym wideo.