G-Eazy kolejny raz trafił do policyjnych kartotek. Trzy lata po głośnym aresztowaniu w jednym z klubów nocnych w Sztokholmie, podczas którego znaleziono przy nim narkotyki, autor hitu No Limit ponownie został zatrzymany z powodu swojego skandalicznego zachowania. Jak donosi serwis Page Six, w nocy z czwartku na piątek raper zjawił się na mocno zakrapianej imprezie w nowojorskim hotelu The Standard (zresztą tym samym, gdzie w 2014 roku Jay-Z szarpał się w windzie z siostrą swojej żony, Solange Knowles). Około godziny drugiej w nocy w sali Boom Boom Room doszło do bójki.

G-Eazy aresztowany po pijackiej bijatyce

G-Eazy i jego świta starli się z drugą ekipą imprezowiczów, wśród której znalazł się znany w celebryckich kręgach Daniel Chetrit. Koledze Belli Hadid, Kendall Jenner i Hailey Bieber podczas bijatyki rozbito na głowie butelkę. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie założono mu szwy. Jak donoszą źródła serwisu, obydwie grupy były pod silnym wpływem środków odurzających.

Nowojorska policja w rozmowie z Page Six ujawniła, że G-Eazy został „oskarżony o napaść po tym, jak 29-letni mężczyzna i 32-letni mężczyzna zgłosili, że zostali uderzeni przez oskarżonego”. Nie jest jasne, czy ktoś inny również otrzymał zarzuty, ani czy też Chetrit był jedną z osób, które G-Eazy rzekomo zaatakował.

Gwiazdor został aresztowany w poniedziałek o godzinie 17:30, gdy cała śmietanka towarzyska szykowała się do Met Gali. Raper został zwolniony i będzie musiał stawić się przed sądem w późniejszym terminie.

Kim jest Daniel Chetrit?

Nazwisko Daniela Chetrita, czyli mężczyzny, który został poszkodowany podczas starcia z ekipą G-Eazy'ego, już nie pierwszy raz pojawia się w kontekście awantur z celebrytami. W czerwcu tego roku do sieci trafiło nagranie, na którym Zayn Malik szarpie się z przechodniem przed klubem. Mężczyzna rzucił w jego stronę homofobiczne przezwisko, co wściekło wokalistę. Były członek One Direction zdjął koszulkę i rzucił się na niego. Konfrontację przerwali znajomi piosenkarza, którym udało się rozdzielić mężczyzn. Czemu o tym wspominamy? Internautom szybko udało się bowiem ustalić, że przechodniem nie była wcale przypadkowa osoba, a Daniel Chetrit właśnie.

Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że Zayn Malik jest jest partnerem i ojciec dziecka Gigi Hadid, czyli rodzonej siostry Belli Hadid, z którą od lat przyjaźni się Chetrit. Warto dodać, że sam Daniel pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny, która przez jakiś czas była w posiadaniu legendarnego Chelsea Hotel, a ostatnio wydała 42 miliony dolarów na hotel w Miami Beach. On sam znany jest m.in. jako didżej.