Halsey oficjalnie potwierdziła, że została matką. Z zamieszczonego w mediach społecznościowych wpisu wynika, że amerykańska gwiazda muzyki i jej partner, Alev Aydin, powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko w środę, 14 lipca. Jedna z aktualnie najpopularniejszych piosenkarek na świecie czuje się dobrze i nie posiada się z radości.

Wdzięczność. Za najbardziej „niezwykłe” i euforyczne narodziny. Zasilona miłością - napisała świeżo upieczona mama.

Halsey została mamą. Znamy płeć i imię dziecka

Halsey co prawda nie wspomniała wprost o płci swojego maleństwa, ale z dwóch nadanych mu imion można dość jasno wywnioskować, że artystka i jej ukochany doczekali się syna.

Ender Ridley Aydin - czytamy.

Swój radosny post wokalistka opatrzyła dwoma czarno-białymi fotografiami wykonanymi jeszcze na sali porodowej. Na pierwszej z nich 26-latka tuli noworodka, a na drugiej widzimy, jak pociecha ssie pierś swojej sławnej mamy.

Gratulacje złożyli jej już m.in. Katy Perry, Justin Timberlake, Olivia Rodrigo, Demi Lovato, Hailey Bieber i wiele innych gwiazd show-biznesu. Przyłączamy się życzeń!

Pierwsze zdjęcia Halsey z jej dzieckiem znajdziecie już teraz w naszej GALERII.

Warto dodać, że o doświadczeniach Halsey związanych z macierzyństwem będzie można posłuchać na jej nadchodzącym, czwartym już albumie studyjnym zatytułowanym If I Can't Have Love, I Want Power. Premiera płyty zaplanowana jest na 27 sierpnia.