Gal Gadot, 35-letnia gwiazda Wonder Woman pojawiła się niedzielnej nocy w białej trapezowej sukience na 78. ceremonii rozdania Złotych Globów. Wyglądała fantastycznie, jednak na Twitterze szybko pojawiła się masa komentarzy dotyczących nie tyle wyglądu aktorki co jej domniemanej ciąży. Fani i fanki twierdzili, że wybór takiej właśnie kreacji był nieprzypadkowy - Gal Gadot miała według nich skrywać pod luźną sukienką ciążowy brzuszek. 

Gal Gadot w ciąży - gwiazda „Wonder Woman" zostanie mamą po raz trzeci

Kilka godzin później wszystko stało się jasne. Gwiazda postanowiła nie trzymać nas wszystkich dłużej w niepewności i podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Opublikowała na nim zdjęcie, na którym pozuje wraz z mężem, Yaronem Varsano, i córeczkami. Wszyscy trzymają ręce na delikatnie zaokrąglonym brzuchu aktorki.

 

Gal Gadot - filmowa superbohaterka

Gal Gadot światowy rozgłos zyskała dzięki głównej roli w filmie Wonder Woman z 2017 roku. Wcześniej, zanim zaczęła swoją przygodę z aktorstwem, odbyła dwuletnią służbę w Izraelskich Siłach Obronnych, a przed jej ukończeniem rozpoczęła studia prawnicze. Gwiazda zdobyła także tytuł Miss Izraela w 2004 roku, jak i reprezentowała swój kraj w konkursie Miss Universe. Zimą 2020 roku do kin trafił film Wonder Woman 1984 z udziałem Gadot, który w Polsce będziemy mogli i mogły obejrzeć już w kwietniu na HBO.