Umówmy się - Adam Levine to mężczyzna, któremu ciężko się odmawia. Dlatego wcale nie dziwimy się Camili Cabello, Gal Gadot, Jennifer Lopez, Ricie Orze, Millie Bobby Brown, Mary J Blige czy Ellen DeGeneres, że zgodziły się pojawić w najnowszym teledysku Maroon 5 Girls Like You! Ale to nie tylko niekwestionowany urok osobisty lidera zespołu sprawił, że w wideoklipie do kawałka, który nagrał wspólnie z Cardi B, pojawiło się tyle pięknych kobiet.

ZOBACZ TAKŻE: Adam Levine i James Corden zatrzymani przez policję! Co się stało?

Jest to bowiem wideo z ważnym przesłaniem, o czym mogą świadczyć choćby hasła na T-shirtach, w jakich pojawiają się bohaterki klipu, czyli „Always Speak Your Truth", „Undocumented, Unapologetic, Unafraid" czy „Water Is Life". A mają je na sobie nieprzypadkowe osoby, gdyż obok twarzy znanych głównie z show-biznesu, w Girls Like You pojawiły się rownież pochodząca z Somalii członkini amerykańskiej Izba Reprezentantów Ilhan Omar, muzułmańska pisarka i aktywistka Amani Al-Khatahtbeh, walcząca o prawa imigrantów Angy Rivera oraz działająca na rzecz ochrony środowiska Jackie Fielder. Nie zabrakło także transgenderowej aktorki Trace Lysette oraz chyba najpopularniejszej modelki plus size Ashley Graham, które łączą niestety traumatyczne doświadczenia związane z molestowaniem seksualnym, ale także potrzeba mówienia o tym głośno i wspierania tym samym wszystkich o podobnych przeżyciach. 

ZOBACZ TAKŻE: Do sieci trafił making of klipu „Tamagotchi” Taconafide

Obok tak wspaniałych kobiet, będących inspiracją dla milionów innych na całym świecie, końcówka teledysku należy z kolei do dwóch z trzech najważniejszych bohaterek w życiu Adama Levine, czyli żony Behati Prinsloo oraz starszej córeczki, niespełna 2-letniej Dusty Rose. Z kolei najmłodsza pociecha Behati i Adama, czyli Gio Grace,  która ma dopiero niecałe 4 miesiące, będzie mogła kiedyś oglądać teledysk taty i mieć niemałe powody do dumy.