Gwiazdy zwariowały na ich punkcie. Noszą je: Hailey Bieber, Elle Fanning, Kirsten Dunst, Rihanna czy Cara Delevingne. Ich fanką jest także Meghan Markle – podobnie zresztą jak przed laty księżna Diana. Przynajmniej jeden w swoich szkatułkach mamy także i my – redaktorki Glamour.pl. I nie jesteśmy w tym odosobnione – sygnety – bo właśnie o nich mowa – to zdaniem dziewczyn z branży mody najmodniejsze obecnie pierścionki. I nic nie wskazuje na to, by szybko miało się to zmienić. Dlatego jeśli jeszcze nie nosicie na palcu sygnetu, pora w niego zainwestować. A ponieważ zrobiłyśmy już research, poszukując idealnych modeli dla siebie, wiemy, gdzie kupić najpiękniejsze. Znajdziecie je w naszej galerii, a także poniżej.

Camila Cabello w biżuterii polskiej marki! Ten brand pokochały też inne gwiazdy.

Biżuteryjny trend 2020: Sygnety

Szał na sygnety rozpoczął się, kiedy dyrektor kreatywny marki Gucci, Alessandro Michele pokazał je na wybiegu jako uzupełnienie kolekcji na wiosnę-lato 2017. Od tego czasu lansuje je zresztą co sezon (a w ślad za nim idą pozostali projektanci). Nie dziwi więc, że wielkim miłośnikiem sygnetów jest ambasador Gucci i bożyszcze kobiet (w tym nas, przyznajemy się) – Harry Styles. Muzyk nosi po kilka pierścionków na jednej dłoni! Wystarczy wspomnieć jego występ podczas Capital’s Jingle Bell Ball 2019, kiedy jego palce zdobił nie tylko pastelowy manicure, ale i własnie sygnety. Jakie konkretnie? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

Sygnet dla siebie znajdziecie niezależnie od tego, czy należycie do maksymalistek czy do minimalistek. Równie modne są zarówno modele inkrustowane kamieniami szlachetnymi: kobaltem, rubinem czy topazem czy grawerowane we wzory, jak i modele gładkie i proste – wystarczy, że lśnią srebrnym lub złotym blaskiem. Wśród naszych faworytów są sygnety projektu polskiej projektantki biżuterii Anny Samków. Są nie tylko piękne – ozdobione motywami: muchy, pszczoły, żaby czy jednorożca, ale i mają magiczną moc! Każde zwierzę przynosi bowiem szczęście w innej dziedzinie życia. Sygnety znajdziecie jednak także w ofercie innych polskich marek: Rosa, Sote, Jagg, a także bardziej popularnych: Apart, W.Kruk czy Yes. Must-have!