Sygnety – Modne pierścionki 2021

Są tak spektakularne, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Nie dziwi więc, że uwielbiają je gwiazdy! Noszą je: Hailey Bieber, Elle Fanning, Kirsten Dunst, Rihanna, Cara Delevingne i... można by wymieniać jeszcze długo. Fanką jest także Meghan Markle – podobnie zresztą jak przed laty księżna Diana.

Przynajmniej jeden w swoich szkatułkach mamy także i my – redaktorki Glamour.pl. I nie jesteśmy w tym odosobnione – sygnety – bo właśnie o nich mowa – to zdaniem influencerek i dziewczyn z branży mody najmodniejsze obecnie pierścionki. I nic nie wskazuje na to, by szybko miało się to zmienić. Na wiosnę-lato 2021 sygnety lansuje m.in. dom mody Dior, który zachęca, by na jednej ręce nosić co najmniej trzy! Dlatego jeśli jeszcze nie macie na palcu sygnetu, pora w niego zainwestować. A ponieważ zrobiłyśmy już research, poszukując idealnych modeli dla siebie, wiemy, gdzie kupić najpiękniejsze.

Biżuteryjny trend 2021: Sygnety

Szał na sygnety rozpoczął się, kiedy dyrektor kreatywny marki Gucci, Alessandro Michele pokazał je na wybiegu jako uzupełnienie kolekcji na wiosnę-lato 2017. Od tego czasu lansuje je zresztą co sezon – i w tym roku także nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nie dziwi więc, że wielkim miłośnikiem sygnetów jest Harry Styles, ambasador Gucci. Muzyk nie lubi się ograniczać i nosi po kilka na raz. Wystarczy wspomnieć jego występ podczas Capital’s Jingle Bell Ball 2019, kiedy jego palce zdobił nie tylko pastelowy manicure, ale i właśnie sygnety. Jakie konkretnie? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

Trendy w biżuterii 2021. To właśnie te naszyjniki, bransoletki i kolczyki będą modne wiosną i latem >>>

Sygnety – Gdzie kupić najpiękniejsze?

Jeśli od pełnego przepychu stylu boho, wolicie minimalizm, wśród sygnetów także znajdziecie coś dla siebie. Równie modne są bowiem modele inkrustowane kamieniami szlachetnymi: kobaltami, rubinami, szmaragdami czy topazami, jak i modele gładkie i proste – wystarczy, że lśnią srebrnym lub złotym blaskiem.

Pierścionki, które nie są zaręczynowe, ale świetnie sprawdzą się w tej roli. Tak! [historia prawdziwa] >>>

Wśród naszych faworytów są sygnety projektu polskiej projektantki biżuterii Anki Krystyniak, której pierścionki zdobią motywy nawiązujące do ludowych wierzeń i religii świata: gwiazda Isztar, Słońce, dłoń Fatimy, Chai lub właśnie kamienie – duże lub drobne, do wyboru. A także sygnety-talizmany Anny Samków. Poznacie je po nieregularnej powierzchni, motywach zwierząt (takich jak: jednorożec, żaba, pszczoła, mucha czy wąż) albo liter, a także wykonaniu ze srebra i złota. Sygnety znajdziecie także w kolekcjach innych polskich marek: MaarRosa, Sote, JaggApart, W.Kruk czy Yes. A nawet w ofercie popularnych sieciówek. 

Zobacz także: