George Clooney może pochwalić się długą listą filmowych ról. Kojarzymy go z takimi filmami jak: „Spadkobiercy”, „W chmurach”, „Michael Clayton”, a także z serii „Ocean's Eleven” i serialu „Ostry dyżur”. Jak się okazuje aktor ma w swoim dorobku także jedną niechlubną rolę.

Zakazany film w małżeństwie Clooney’ów

Amal Clooney podczas premiery nowego filmu wyreżyserowanego przez George'a „The Tender Bar”, miała dla prasy nie tylko uwagi dotyczące nowej produkcji męża. Para żartowała na temat zawodowej przeszłości aktora. Amal zdradziła, że jest film, którego George zabrania jej oglądać. Mowa o produkcji, w której był superbohaterem – „Batman i Robin” z 1997 roku. Szczere wyznanie sprowokowały pytania dotyczące filmu „The Flash”, który ma trafić do kin 4 listopada 2022 roku. Wśród bohaterów mają pojawić się Ben Affleck i Michael Keaton jako dwie wersje Batmana. Clooney zapytany o swój udział stanowczo mu zaprzeczył. Dodatkowo skomentował, że oglądanie go w roli Batmana sprawia mu fizyczny ból. Czy było aż tak źle?

Po wielu odsłonach Batmana, w którego postać wcielali się różni aktorzy, panuje opinia, że rola Georga Clooney’a była zdecydowanie najgorsza. Musi coś w tym być skoro zdanie podziela sam odtwórca. Komentarz na ten temat dodała także Amal.

„Nie pozwala mi go oglądać” – wyjawiła, a George to potwierdził – „Obawiam się, że chcę, aby moja żona miała dla mnie trochę szacunku”.

„Film jest na liście zakazanych, ale myślę, że dzieci będą chciały to obejrzeć” – dodała Amal.

Para wspólnie wychowuje czteroletnie bliźnięta Alexandra i Ellę. Oboje byli bardzo rozbawieni niechlubną rolą z dorobku aktora. Wpadki zdarzają się nawet najlepszym.

George roześmiał się i powiedział – „Kiedy twoje czteroletnie dziecko mówi „to jest do bani”... to byłoby naprawdę bolesne”.

Choć rola może nie jest do pozazdroszczenia, to poczucie humoru już tak. Być może Amal wcale nie ubolewa nad zakazem, który wydał jej mąż.