Przykro nam to pisać, ale ostatnio przyzwyczailiśmy się do tego typu informacji. Kolejna z tych par, o których bardzo często pisaliśmy przez kilka dobrych miesięcy, właśnie złamała nam serce. I idziemy o zakład, że nie tylko nam. Chcielibyśmy obstawiać, że to tylko plotki, gdyby nie fakt, że zarówno Zayn Malik, jak i Gigi Hadid wydali oficjalne oświadczenie, że nie są już jedną z naszych ulubionych power couples. Po ponad dwóch latach związku były członek One Direction oraz popularna top modelka podjęli decyzję o rozstaniu.

Najpierw Zayn opublikował na swoim Twitterze post, którego lektura - musimy to przyznać - bardzo nas wzruszyła. Muzyk napisał, że tworzył z Gigi niezwykle znaczący, kochający i szczęśliwy związek i zawsze będzie darzył ją ogromnym szacunkiem oraz traktował, jak przyjaciela. Malik ma nadzieję, że wszyscy fani okażą w tym szczególnym momencie odpowiednio dużo zrozumienia obu stronom i uszanują ich prywatność.

ZOBACZ TAKŻE: Katy Perry i Orlando Bloom znowu są razem! >>>

Niedługo po Tweecie muzyka wpis zamieściła również Gigi. Już na samym początku modelka stwierdziła, że informowanie o takich decyzjach jest niezwykle ciężkie i trudno znaleźć odpowiednie słowa. Hadid, podobnie jak jej były już chłopak, oświadczyła, że jest ogromnie wdzięczna za miłość, a także lekcję życia,  jakiej doświadczyła, będąc w związku z Zaynem. Dodała również, że życzy mu jak najlepiej i nie przestanie go wspierać, darząc niezmiennie ogromnym szacunkiem.

 

Gigi i Zayn zaczęli spotykać się w listopadzie 2015 roku. W czerwcu 2016 roku mówiło się o tym, że para przeżywa pierwszy poważny kryzys, a nawet, że zdecydowała się rozstać. Jednak zarówno Zayn, jak i Gigi szybko dali fanom znać, że łączy ich gorące uczucie i nie ma mowy o zakończeniu ich związku. Potwierdzeniem były liczne zdjęcia pary publikowane na ich instagramowych profilach. A w sierpniu zeszłego roku przypieczętowaniem związku była wspólna okładka dla amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Nieco wcześniej, bo w marcu, Zayn pojawił się również w kampanii Versus Versace, promującej kolekcję zaprojektowaną przez muzyka dla włoskiego brandu, a za obiektywem stanęła sama Gigi.

Nie wiemy, jak wy, ale my dawno nie przeczytaliśmy równie poruszających oświadczeń celebrytów, którzy zdecydowali się na rozstanie. Nie zmienia to jednak faktu, że ich zerwanie przeżywamy chyba najbardziej, ze wszystkich, jakie miały w ostatnim czasie miejsce. Gigi i Zayn, WHY?! 

ZOBACZ TAKŻE: Emma Watson ma nowego chłopaka! >>>