Czy Gigi Hadid i Zayn Malik ciągle są razem? Trzeba przyznać, że można było się już w tej kwestii przynajmniej parę razy pogubić. Związek modelki i wokalisty to rozstania i powroty, które ciągną się od 2015 roku - wtedy Gig i Zayn zaczęli się spotykać. W marcu 2018 roku para wydała oficjalne oświadczenie, że zdecydowali się zakończyć swoją relację, ale pozostają w przyjacielskich stosunkach. Najwyraźniej nie wychodziło im to zbyt dobrze, bo byli kochankowie wrócili do siebie, zaledwie trzy miesiące później. A w październiku nie było co do tego już żadnych wątpliwości, bo Gigi opublikowała ich wspólne zdjęcie.

Jednak na początku 2019 roku znowu pojawiły się doniesienia, że para przechodzi kryzys. W dodatku Gigi wielokrotnie przyłapano w towarzystwie innego mężczyzny, uczestnika popularnego w Stanach Zjednoczonych reality show „Bachelorette”, Tylerem Cameronem. Tyler towarzyszył modelce nawet podczas pogrzebu jej babci. Czas dość szybko zweryfikował tę relację, która skończyła się tym, ż Cameron przestał też obserwować Gigi na Instagramie. Czyżby dlatego, że jej serce nada biło dla Zayna?

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu są razem. Pokazali wspólne zdjęcie!

Gigi Hadid i Zayn Malik znowu są razem? 

Właśnie pojawiły się kolejne dowody na to, że stara miłość faktycznie nie rdzewieje. W sieci pojawiły się zdjęcia Gigi i Zayna, które wykonano w Nowym Jorku dzień przed 27. urodzinami byłego członka zespołu One Direction. „Daily Mail” donosi, że w nowojorskiej włoskiej knajpie il Buco urodziny Malika świętowały także siostra Gigi, Bella, ich mama Yolanda Hadid oraz dziewczyna brata sióstr Hadid, Anwara – Dua Lipa. I faktycznie – paparazzi uchwycili spacerujących po Nowym Jorku Duę, Bellę oraz Gigi i Zayna prowadzących się pod rękę.

Myślicie, że Gigi i Zayn faktycznie są znowu razem? Czy wygląda wam to raczej na przyjacielskie spotkanie?

Gigi Hadid znowu to zrobiła! O jej zachowaniu na pokazie Marca Jacobsa mówią wszyscy