Prawdziwe uczucie jest w stanie przetrwać próbę czasu. I najlepszym tego przykładem jest jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski. Nie ma już bowiem żadnych wątpliwości, że była agentka gwiazd, ekspertka od wizerunku, stylistka i osobowość telewizyjna oraz muzyk jazzowy, członek Wojtek Mazolewski Quintet znowu są razem!

Maja i Wojciech zaczęli spotykać się w 2011 roku i wyglądali na naprawdę zakochanych. Chętnie pokazywali się razem publicznie i dzielili swoim związkiem w mediach społecznościowych. W 2016 roku zaczęły pojawiać się doniesienia o kryzysie w ich związku, co niestety potwierdziło się w sierpniu, kiedy Sablewska i Mazolewski definitywnie rozstali się. O kulisach rozpadu jej związku Maja mówiła w 2017 roku w jednym z wywiadów: „Wiele razy podejmowałam decyzje o rozstaniu z mężczyznami, a przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Wiadomo, że najtrudniejsze rozstania to te, gdzie jest miłość. Ale jeszcze trudniej, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś kochasz, ale nie potrafisz z nim żyć. Wtedy trzeba podjąć decyzję, żeby nie niszczyć życia sobie i drugiej osobie” - wyznała. 

Zobacz także: Grimes i Elon Musk spodziewają się dziecka!

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie! 

Od momentu rozstania Sablewskiej i Mazolewskiego ona nie zdecydowała się na nowy poważny związek. On wręcz przeciwnie. Muzyk jazzowy nie ukrywał swojej relacji z aktorką, Katarzyną Zawadzką. Mazolewski i aktorka znana z takich filmów, jak „Chce się żyć”, „Baczyński” czy „Listy do M. 3”, którą niebawem zobaczymy w nowej produkcji Patryka Vegi „Bad Boy”, potwierdzili swój związek jesienią 2018 roku. Nie szczędzili sobie czułości ani podczas oficjalnych wyjść, ani na Instagramie. Jednak w listopadzie 2019 roku Wojciech Mazolewski powiedział w wywiadzie dla magazynu „Twój Styl”, że on i Zawadzka to już przeszłość. Dlaczego?

Teraz wszystko wydaje się jasne. Wygląda na to, że uczucie artysty i Mai Sablewskiej nigdy nie umarło. Potwierdziło to najnowsze zdjęcie, jakie Sablewska opublikowała na swoim Instagramie oraz podpisała „let’s talk about love” i oznaczyła ukochanego. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, także znanych osób, m.in. Julii Wieniawy, Maffashion czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej, z którą Maja kiedyś blisko współpracowała i najwyraźniej pozostaje w dobrych stosunkach mimo wcześniejszych spięć.

Zdjęcie zostało zrobione w Venice Beach, gdzie zakochani udali się razem w podróż. Kadry z wyjazdu można znaleźć również na Instagramie Wojtka Mazolewskiego. Życzymy dużo szczęścia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

... let's talk about love #sablewska #love #newyear #2020 #nofilter @wojtekmazolewski

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska) Sty 10, 2020 o 11:20 PST

Zobacz także: Sandra Dorsz i Żabson jednak nie są razem? Raper spotyka się ze znaną influencerką

Zobacz także: