Gigi Hadid jest w ciąży – informacja, która trafiła do mediów pod koniec kwietnia tego roku, zaskoczyła absolutną większość fanów modelki. Starsza siostra Hadid i jej partner, a także przyszły tata – Zayn Malik niechętnie opowiadają o dziecku, które już wkrótce pojawi się na świecie. Przypomnijmy, że modelka jest w ósmym miesiącu ciąży. Ale „dopiero” teraz pokazała ciążowy brzuszek po raz pierwszy. Co więcej, zrobiła to w bardzo oryginalny, a zarazem uroczy sposób. Sprawdźcie poniżej.

Gigi Hadid jest w ciąży - modelka pochwaliła się krągłościami

Gigi Hadid poprowadziła ostatnio transmisję live na swoim profilu na Instagramie. Modelka poruszała różne tematy – opowiadała m.in. o sztuce. Znalazła jednak chwilę na to, by odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania swoich fanów i wyjaśnić kilka kwestii związanych z jej ciążą.

Gigi Hadid przyznała, że zarówno jej, jak i Zaynowi Malikowi zależy na zachowaniu prywatności. Ciąża to wyjątkowy czas. Dlatego przyszli rodzice chcieliby spędzić go w towarzystwie najbliższych. Co więcej, modelka przyznała, że „jej ciąża nie jest najważniejsza na świecie”. Trwa pandemia koronawirusa, przez co codziennie umierają ludzie. Do tego zaczęto mówić o ruchu Black Lives Matter. Gigi Hadid stwierdziła, że lepiej będzie, jeśli wykorzysta swoje media społecznościowe do pomocy ofiarom koronawirusa i rasizmu, a urocze zdjęcia z ciążowym brzuszkiem będzie wysyłać jedynie rodzinie czy przyjaciołom.

To nie wszystko! Modelka pokazała ciążowe krągłości po raz pierwszy. „To jest mój brzuch. Jest tutaj” – przyznała modelka. Ciążowy brzuszek Gigi Hadid widać również w kolejnych minutach live’a, m.in. gdy przyszła mama pokazuje swoim fanom album, a jej koszula automatycznie się podwija. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). 

Poród Gigi Hadid odbędzie się za około miesiąc. Prawdopodobnie modelka będzie chciała skupić się teraz na macierzyństwie i poświęcić jak najwięcej czasu maleństwu. Oczywiście jej fani to rozumieją. Mocno kibicują przyszłej mamie i życzą jej (oraz dziecku) dużo zdrowia. Zastanawiają się jednak, czy Gigi Hadid wróci jeszcze na wybieg. Jesteśmy przekonane, że tak.

Gigi Hadid i Zayn Malik przypadkowo zdradzili płeć dziecka? Fani nie mają wątpliwości >>>