Blisko pół roku temu, bo we wrześniu 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Gigi Hadid i Zayna Malika. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie urodziła dziewczynkę. Od tamtej pory świeżo upieczeni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych kilka zdjęć swojej córeczki, ale (co zrozumiałe) nie pokazywali jej twarzy, a także nie zdradzali, jak ma na imię. Aż do teraz! Gigi Hadid ujawniła imię swojej córeczki za pośrednictwem Instagramu. Zauważyłaś zmiany na profilu modelki?

Gigi Hadid ujawniła imię swojej córeczki

Wiemy, jak ma na imię córka Gigi Hadid i Zayna Malika! Modelka, która współpracowała m.in. z takimi domami mody jak Chanel, Dior czy Dolce&Gabbana, zaktualizowała ostatnio swoje bio na Instagramie, co nie umknęło uwadze jej obserwatorek i obserwatorów. Do opisu swojego profilu dodała informację, że jest mamą Khai. Tym samym zdradziła, jakie imię wybrała wraz z Zaynem dla swojej córeczki. Khai to imię pochodzenia egipskiego. Oznacza „osobę wybraną”, „członka rodziny królewskiej” albo „szlachtę”. Co ciekawe, Gigi Hadid i Zayn Malik nie wybrali tego imienia przypadkowo. Jak się okazuje, babcia modelki miała na imię Khairiah. Kilka miesięcy temu Mohamed Hadid przyznał, że była bardzo ważną osobą w życiu jego starszej córki. Nie ma również wątpliwości, że babcia byłaby bardzo dumna z Gigi. 

 

 

Przypomnijmy, że na zagranicznych portalach oraz w mediach społecznościowych pojawiały się już informacje na temat imienia, jakie Gigi Hadid i Zayn Malik wybrali dla swojej córeczki. Fani pary mieli m.in. teorię, według której Taylor Swift zdradziła imię dziewczynki w jednym ze swoim utworów z albumu Evermore. Pisałyśmy o tym TUTAJ:  Taylor Swift zdradziła, jak ma na imię córka Gigi Hadid i Zayna Malika? Fani mają kilka teorii >>>

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcia Gigi Hadid z kilkumiesięczną dziewczynką. Świeżo upieczona mama i córka wyglądają naprawdę uroczo!