W ubiegłym tygodniu do sieci trafił nowy – dziewiąty już album studyjny Taylor Swift. Premiera Evermore, bo właśnie tak brzmi jego tytuł, totalnie zaskoczyła fanów amerykańskiej wokalistki. Przypomnijmy, że od wydania poprzedniego krążka gwiazdy minęło zaledwie pięć miesięcy! Jak się jednak okazuje, Evermore to „siostrzana płyta” Folklore, utrzymana w bardzo podobnym klimacie. Czy tym razem Taylor Swift również nadała swoim utworom podwójne znaczenie, mieszała fakty z fikcją, a tym samym zostawiała swoim słuchaczom wskazówki dotyczące jej życia prywatnego? Wszystko wskazuje na to, że tak. 

Tuż po premierze Evermore w mediach pojawiły się informacje, według których Taylor Swift i Joe Alwyn wzięli ślub. 31-letnia wokalistka opublikowała na Instagramie serię zdjęć promujących poszczególne kawałki ze swojego albumu. Na jednym z nich pozuje w sukience od marki Zimmerman oraz bogato zdobionej tiarze. Fani są przekonani, że jest to ślubna stylizacja. A w ten subtelny sposób Taylor Swift zdradziła, że wyszła za mąż za Joe Alwyna. 

Kolejne teorie, o których można przeczytać w mediach społecznościowych, związane są z piosenką Dorothea. W tym wypadku fani Taylor Swift dzielą się na dwa obozy. Część sądzi, że amerykańska gwiazda śpiewa o swojej przyjaciółce Selenie Gomez. Aktorka i wokalistka uwielbia bowiem film Czarnoksiężnik z krainy Oz, którego główną bohaterką jest Dorotka. Inni natomiast uważają, że Dorothea to imię córeczki Gigi Hadid i Zayna Malika. Skąd ten pomysł? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Taylor Swift zdradziła, jak ma na imię córka Gigi Hadid i Zayna Malika?

Jeśli słuchałaś Folklore, prawdopodobnie pamiętasz, że ósmy utwór z tego albumu nosi tytuł August. Wiele osób myślało, że Gigi Hadid urodzi swoje pierwsze dziecko właśnie na przełomie sierpnia i września. Co więcej, ostatnio na profilu popularnej modelki pojawiły się archiwalne zdjęcia, na których widać ciążowy brzuszek, z podpisem „sierpień, czekając na naszą małą dziewczynkę”. Z kolei ósmy na płycie Evermore to… wspomniana już Dorothea. W związku z tym fani Taylor Swift nie mają wątpliwości, że Gigi Hadid i Zayn Malik wybrali właśnie takie imię dla swojej pierwszej córeczki

Czy Taylor Swift naprawdę ujawniła imię córki Gigi Hadid i Zayna Malika? Bardzo możliwe. Warto jednak pamiętać, że to „tylko” teoria fanów. Główni zainteresowani całą sprawą, czyli Taylor Swift, Gigi Hadid i Zayn Malik jak dotąd nie zabrali głosu w tej sprawie. 

Gigi Hadid opublikowała nowe selfie z córeczką. Fani zwrócili uwagę na opis zdjęcia >>>