Taylor Swift nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! W nocy z 10 na 11 grudnia do sieci trafił kolejny – już dziewiąty album studyjny amerykańskiej wokalistki. Evermore to „siostrzana płyta” Folklore, o czym poinformowała gwiazda za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych. Co więcej, jeszcze przed premierą krążka Taylor Swift ujawniła tracklistę i zdradziła kilka szczegółów związanych z poszczególnymi utworami. Najwięcej emocji wśród fanów piosenkarki wzbudził numer Wilow, a właściwie promujące go zdjęcie w social mediach. Użytkownicy Twittera, którzy cenią Taylor Swift oraz jej twórczość, są przekonani, że wzięła ślub z Joe Alwynem. Skąd wzięły się te przypuszczenia?

Taylor Swift wzięła ślub z Joe Alwynem?

Taylor Swift i Joe Alwyn są już po ślubie? Fani wokalistki oraz aktora nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. Na zdjęciu promującym wspomniany już utwór Wilow gwiazda muzyki ma na sobie jedwabną kreację marki Zimmermann. Jej stylizację dopełnia natomiast tiara od Jennifer Behr Priscilla. Fani uważają, że jest to… ślubna stylizacja. Zwracają również na tytuł nowego albumu Taylor Swift. Evermore oznacza na zawsze albo wieczność. Ich zdaniem wokalistka w ten subtelny sposób miała zdradzić, że wyszła za mąż za Joe Alwyna, z którym spotyka się od około trzech lat. 

Czy mają rację? W tym wypadku pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie głównych zainteresowanych całą sprawą, czyli Taylor Swift i Joe Alwyna. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcie, które wywołało prawdziwą burzę w sieci, a także wspólne zdjęcia pary. 

Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczyli się? Piosenkarka przypadkowo pokazała pierścionek! >>>