Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami po raz pierwszy pod koniec września 2020 roku. Jak sami przyznali, córeczka całkowicie odmieniła ich życie. Ciąża gwiazdy modelingu wzbudzała wiele emocji wśród fanów. Jak się okazuje, ich zainteresowanie po narodzinach dziewczynki nie słabnie, a wręcz przeciwnie. Chętnie dowiadują się nowych informacji na jej temat, jak również uważnie obserwują profil Gigi Hadid na Instagramie. Modelka rzadko wrzuca zdjęcia czy wideo na feed. Zdecydowanie częściej publikuje na Instagram Stories. Wczoraj Gigi Hadid pokazała selfie ze swoją córeczką. Jej fani od razu zwrócili uwagę na opis zdjęcia.

Gigi Hadid opublikowała urocze selfie z córeczką

Wczoraj Gigi Hadid opublikowała urocze selfie z córeczką (możecie zobaczyć je także w naszej galerii - na górze strony). Wszystko wskazuje na to, że powstało ono chwilę po posiłku. Świadczy o tym m.in. pieluszka na ramieniu modelki, a także wymowny opis, który od razu zwrócił uwagę fanów. „Beka słońcem” - napisała gwiazda modelingu na tak zwanej klatce stories. Gigi Hadid i Zayn Malik zdecydowali, że na razie nie będą pokazywać twarzy swojego dziecka, co jest oczywiście w pełni zrozumiałe. Fani uważają, że jedna z najpopularniejszych modelek na świecie promienieje. I dodają, że wcale nie chodzi o instagramowy filtr. Gigi Hadid wygląda naprawdę świetnie! 

Kilka dni wcześniej, bo tuż po Halloween 2020, na Instagram Stories Gigi Hadid pojawiło się pierwsze zdjęcie z rodziną. Zarówno modelka, jak i Zayn Malik oraz ich córeczka pozują w zabawnych kostiumach. Gwiazda modelingu przebrała się za postać z gry Valorant, wokalista za ucznia Hogwartu, natomiast dziewczynka została przebrana za... Hulka. Wyglądała naprawdę uroczo.

Yolanda Hadid pokazała urocze zdjęcie dziecka Gigi i Zayna Malika. To co napisała pod nim, wzruszy was do łez! >>>