Yolanda Hadid pokazała urocze zdjęcie dziecka Gigi i Zayna Malika. I pięknie o nim napisała!

W niedzielę Yolanda Hadid udostępniła na Instagramie nowiutkie zdjęcie córeczki Gigi i Zayna Malika. I choć nie widać na nim zbyt wiele – jedynie rączki dziecka, fragment ubranka (białego pluszowego body) i kawałek brody i smoczka, internauci oszaleli. Na profilu Yolandy fotografię polubiło ponad 650 tysięcy osób i szybko stała się ona wiralowym hitem. Nie tylko z uwagi na pełen czułości kadr, ale i równie wzruszający opis, który świeżo upieczona babcia zamieściła pod fotografią. 

„Moje serce przepełnia radość i miłość do tej małej dziewczynki, która jest aniołem zesłanym do nas z nieba...” – napisała, nie kryjąc swojej fascynacji wnuczką. I dodała: „Dziękuję Mamusiu i Tatusiu, że sprawiliście, że zostałam Babcią, kocham każdą minutę w tej roli”, nie pozostawiając co do tego żadnych wątpliwości. 

Nie trzeba było więc czekać długo na gratulacje i urocze komentarze – w tym komentarze gwiazd (w sumie ponad 7 tysięcy wpisów!). Moc serduszek pod zdjęciem zostawiły między innymi Lily Aldridge czy Dua Lipa, Roma Downey i Naomi Campbell. „OMG so cute” (w wolnym tłumaczeniu – „Rany, jaki słodziak”) – zachwycali się fani, roztkliwiając się nad maluszkiem. Głos zabrała też sama Gigi Hadid. „Najlepsza Babcia” – napisała. 

Gigi Hadid nie rozstaje się z butami, które pamiętacie z liceum. To jeden z modniejszych modeli na jesień 2020 >>>

Dziecko Gigi Hadid i Zayna Malika – Co warto wiedzieć?

Wam też podoba się córeczka Gigi Hadid i Zayna Malika (a właściwie rączka córeczki Gigi Hadid i Zayna Malika ;))? Przypominamy, że przyszła na świat miesiąc temu, w weekend 19-20 września. Kilka dni później, a dokładnie 24 września 2020 roku młoda mama opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie dziecka, na którym także widać tylko rączkę. „Zmieniła nasz świat, jesteśmy zakochani” – napisała wówczas Gigi. „Nasza córeczka już tutaj jest, zdrowa i piękna. Niemożliwe jest wyrazić słowami to, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tego małego człowieka, ciężko mi zrozumieć. Jestem wdzięczny, że ją znam i dumny, że mogę nazywać ją moją oraz wdzięczny za życie, które nas razem czeka” – dodał dumny tata, na łamach swojego profilu. Teraz na punkcie ich dziecka oszalała także reszta świata. Czekamy więc na kolejne zdjęcia. Zwłaszcza takie, na których widać trochę więcej. A na razie zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie ostatnie fotografie.