Wygląda na to, że sezon wiosna-lato 2017 będzie bardzo udany dla marki Reebok. Teyana Taylor (możecie ją kojarzyć z kontrowersyjnego teledysku Kanye Westa) pojawiła się w najnowszej kampanii promującej buty "Reebok Freestyle Hi". Raper Kendrick Lamar został ogłoszony ambasadorem męskiej kolekcji, a twarzą odświeżonego modelu butów Reebok Club C "Diamond Pack" jest piękna Gigi Hadid

Modelka promuje obuwie, które w nowej wersji dostępne jest w czterech różnych kolorach, z czego trzy pozostają wierne oryginałowi. Do wyboru mamy kolory: czarny, biały, srebrny oraz beżowy. Wszystkie buty wykończone zostały błyszczącą zapiętką. Ten model sneakersów zadebiutował już w 1985 roku, ale po dziś jest jedną z najchętniej kupowanych pozycji, którą proponuje Reebok.

To już druga współpraca producenta odzieży sportowej ze słynną top modelką. W 2016 roku Gigi pojawiła się w globalnej kampanii marki "Be More Human", która miała na celu namówienie kobiet, by przy pomocy fitnessu pozbywały się doskwierających ich negatywnych emocji. Według dyrektora kreatywnego marki, Hadid jest ucieleśnieniem wartości, którymi kieruje się Reebok. Od 21-letniej modelki bije pewność siebie, potencjał i nieskończona energia.

Zobaczcie Gigi Hadid w najnowszej kampanii marki Reebok.