Gigi Hadid, która należy do grona najpopularniejszych modelek i it-girls na świecie, a prywatnie jest starszą siostrą Belli Hadid, ma w swojej szafie kilka rzeczy metką made in Poland. Wśród nich m.in. bluza marki PLNY Lala z charakterystycznym nadrukiem Pina-Colada, a także czerwone klapki na obcasie od Magdy Butrym. Co ciekawe, ostatnio gwiazda modelingu sięgnęła po kolejny projekt jej autorstwa. Tym razem po płaszcz. Model nadal jest w sprzedaży, natomiast jego cena przyprawia o zawrót głowy. 

Gigi Hadid założyła płaszcz od polskiej marki

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia Gigi Hadid w stylizacji, która zwróciła szczególną uwagę fanów i fanek. Modelka założyła zamszowy płaszcz pochodzący z aktualnej kolekcji Magdy Butrym. Model ma krótki krój, wyróżnia się kontrastującym wykończeniem przy kołnierzu, rękawach czy kieszeniach, a dodatkowo został ozdobiony haftem w kształcie róży. To motyw, który pojawia się na wielu ubraniach i akcesoriach projektowanych przez Magdę Butrym. Cena płaszcza wynosi 17650 zł, co czyni go jedną z najdroższych rzeczy dostępnych w sklepie internetowym polskiej marki. Warto wspomnieć, że za skompletowanie stylizacji z brązowym okryciem wierzchnim w roli głównej odpowiada Mimi Cuttrell. Zobaczcie:

Fani oraz fanki Gigi Hadid nie kryją zachwytu. Kocham ten look – przyznała jedna z osób pod zdjęciem opublikowanym przez Laurę Polko, czyli stylistkę fryzur, która współpracuje z popularną modelką.

Gigi Hadid i inne gwiazdy uwielbiają projekty od Magdy Butrym

Gigi Hadid to jedna z wielu gwiazd, które sięgnęły po ubrania i akcesoria od Magdy Butrym. Kilka dni wcześniej Bella Hadid pojawiła się publicznie w jasnym garniturze od polskiej projektantki. Do grona fanek jej projektów należą również Hailey Bieber, Rihanna, Rita Ora, Lady Gaga, Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence czy Olivia Rodrigo, o czym informowałyśmy już na Glamour.pl.