Hailey Bieber, Natalie Portman, Rita Ora, Anya Taylor-Joy, Oliwia Wilde, Jennifer Aniston, Camila Cabello, Olivia Rodrigo, Jennifer Lopez, Lady Gaga… Jeszcze długo moglibyśmy wymieniać światowej sławy aktorki, wokalistki, modelki oraz celebrytki, którym spodobały się projekty od Magdy Butrym. Ostatnio do grona fanek polskiej projektantki dołączyła kolejna gwiazda. A mianowicie Rihanna

Rihanna założyła sukienkę od polskiej projektantki 

Rihanna wybrała czerwoną sukienkę mini o kroju bandage, która została dodatkowo ozdobiona aplikacjami w kształcie kwiatów. Dobrała do niej małą torebkę w podobnym kolorze, a także srebrną biżuterię, na czele z masywnym naszyjnikiem. Komentowany na całym świecie look skompletowała wraz z Jahleelem Weaverem – stylistą, z którym współpracuje od dawna. Zobaczcie zdjęcie: 

źródło: magdabutrym / Instagram.com (Instagram Stories)

Warto wspomnieć, że sukienka, która spodobała się Rihannie, to pochodząca z aktualnej kolekcji polskiej marki „Flower cutout bandage dress in red”. Nadal jest dostępna w sklepie internetowym. Natomiast jej cena nie należy do najniższych. Wynosi bowiem 6450 zł. 

Co ciekawe, w lipcu tego roku Elsa Hosk, czyli jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, wybrała ten sam model. Zdecydowała się jednak na inne dodatki, a konkretnie na czarny płaszcz, cienkie rajstopy, sandałki na obcasie i torebkę w tym samym kolorze. Przypominamy jej stylizację, która zrobiła furorę w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem.

Polskie marki robią furorę wśród gwiazd

Magda Butrym ma powody do dumy. Jednak nie jest to jedyna polska marka, która może pochwalić się gronem znanych klientek i klientów spoza kraju. Hitem są także projekty od Justyny Przygońskiej i Brygidy Handzelewicz-Wacławek, czyli założycielek The Odder Side, od La Manii czy The Mannei.