Bella Hadid podzieliła się na swoim Instagramie pierwszymi zdjęciami z wiosennej kampanii Fendi, w której wystąpiła razem z siostrą, Gigi Hadid. Obie modelki znalazły się na liście najlepszych według models.com - Bella Hadid wygrała w kategorii głównej Model of the Year: Women, a Gigi Hadid była na drugim miejscu. Jednocześnie jednak to właśnie Gigi została najlepiej zarabiającą modelką 2016 roku według Forbes. 

Siostry Hadid pozowały przed obiektywem Karla Lagerfelda. Bella wystąpiła m.in. w żakardowej spódnicy i golfie w paski, a Gigi w różowej bluzce z ażurowymi zdobieniami. Obie modelki występują na zdjęciach w dziecięcych fryzurach - z przedziałkiem na środku i dwoma kucykami ozdobionymi kokardkami i kolorowymi gumkami. Zdjęcia zostały wykonane w apartamentowym wnętrzu, na tle ozdobnych tapet i framug. Modelki prezentują nie tylko ubrania, ale także torby, okulary przeciwsłoneczne i biżuterię. 

Nie wszystkie zdjęcia z kolekcji “Other Rooms-Other Voices” są już dostępne. Zobaczcie pięć pierwszych fotografii w naszej galerii. Wiemy już, że całość ma się składać z ponad dwudziestu zdjęć - czekamy na pełną listę!