Serial „Ginny & Georgia” okazał się jednym z wielkich hitów Netfliksa. Pierwsze odcinki w ciągu zaledwie 28 dni od premiery (w lutym 2021 roku) obejrzało 52 miliony subskrybentów i subskrybentek na całym świecie. Produkcja cieszyła się wówczas szczególnym uznaniem w Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Kenii. Fanki i fani serialu od tamtej pory nie mogą doczekać się, by zobaczyć dalsze losy tytułowych bohaterek.

Filmowanie 2. sezonu rozpoczęło się 29. listopada ubiegłego roku w Kanadzie, o czym dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się dzięki Antoni Gentry (odtwórczyni postaci Ginny), która ujawniła szczegóły w poście na swoim profilu na Instagramie. Kiedy możemy spodziewać się premiery kolejnej części przygód rodziny Millerów? Co jeszcze wiadomo o produkcji „Ginny & Georgia 2”?

„Ginny & Georgia 2” – o czym będzie drugi sezon serialu?

W pierwszym sezonie 15-letnia Ginny Miller (Antonia Gentry) często uważa, że ​​jest bardziej dojrzała niż jej 30-letnia matka, energiczna Georgia Miller (Brianne Howey). Po latach podróżowania ta ostatnia desperacko chce osiedlić się w uroczej Nowej Anglii i zaoferować swoim dzieciom jedną rzecz, której nigdy nie miała: normalne życie. Ale nie wszystko jest takie proste. Przeszłość bohaterki, powiązana z tajemniczym wypadkiem, który kosztował życie jej męża i ojczyma jej dzieci, stanowi zagrożenie dla nowego życia rodziny. Georgia zrobi jednak wszystko, by ją chronić.

O nowych odcinkach niewiele wiadomo. Najprawdopodobniej zaczną się właśnie w tym miejscu, kontynuując opowiadanie o życiu rodziny Millerów, wciąż balansując między przeszłością i przyszłością.

„Ginny & Georgia 2” – obsada

W obsadzie drugiego sezonu zobaczymy Brianne Howey i Antonię Gentry jako Georgię i Ginny Miller, czyli serialowy duet matka-córka. Wraz z nimi najprawdopodobniej ponownie pojawi się Diesel La Torraca jako Austin Miller, syn Georgii i młodszy brat Ginny. Wystąpi także Jennifer Robertson w roli Ellen, Felix Mallard w roli Marcusa, Sara Waisglass w roli Maxine, Scott Porter w roli burmistrza Paula Randolpha, Raymond Ablack w roli Joe i Mason Temple, który gra Huntera.

„Ginny & Georgia 2” – premiera

Showrunnerka serialu Debra J Fisher zasypana pytaniami o premierę 2. odsłony, postanowiła zabrać głos. W połowie 2022 roku za pośrednictwem TikToka wyjawiła, że praca na planie nowego sezonu dobiegła końca i rozpoczęła się faza postprodukcji, która zajmie kilka tygodni, aby ukończyć pracę nad wszystkimi 10 odcinkami. Można było z tego wnioskować, że Ginny & Georgia nie pojawią się na małym ekranie wcześniej, niż pod koniec roku.  Debra J Fisher powiedziała:

Pierwsze pytanie, które zadaje mi się jako showrunnerce „Ginny & Georgia”, brzmi: gdzie jest drugi sezon? Oto, co wiem i co mogę powiedzieć: właśnie skończyliśmy kręcić. Co to znaczy? Że Netfliksowi zajmie 14 tygodni, aby stworzyć dubbing dla „Ginny & Georgii” we wszystkich językach nieanglojęzycznych.

W sekcji komentarzy pod postem, jeden z fanów poprosił o wyjaśnienie, pisząc: Więc grudzień???, na co Debra J Fisher odpowiedziała: Jak najszybciej, w połowie lub pod koniec grudnia.

Zobacz także:

Teraz już wiemy na pewno: Netflix podał datę premiery 2. odsłony popularnej serii. „Ginny & Georgia” powrócą na ekrany 5 stycznia 2023 roku.

„Ginny & Georgia 2” – zdjęcia

Na początku grudnia Netflix udostępnił też kilka zdjęć z wyczekiwanych nowych odcinków (obejrzycie je w naszej GALERII na górze strony). Na podstawie opublikowanych kadrów można się domyślać, że dramatyczna sytuacja z finału 1. sezonu jest już pod kontrolą, a główne bohaterki mogą (przynajmniej na chwilę) odetchnąć. Wiele wskazuje na powrót Ginny do domu w Wellsbury oraz do szkoły (na jednej z fotek widzimy ją w towarzystwie Marcusa). U Georgii najprawdopodobniej szykuje się szczęście w miłości. Pozostałe szczegóły owiane są tajemnicą. Wciąż czekamy też na zwiastun.

„Ginny & Georgia 2” – trailer nowego sezonu

Odliczając dni do premiery 2. sezonu serialu „Ginny & Georgia” na platformie Netflix. cieszymy się póki co jego zwiastunem. W nowych epizodach będzie się zdecydowanie działo. Ale czyż Ginny i Georgia nie kochają kłopotów? Trochę ich będą miały. Mało tego. Będą też porywy serca. Ale i mordercze zapędy. Jak możemy wnioskować na podstawie zwiastuna Ginny z braciszkiem uciekną do biologicznego ojca, ale chyba nie na długo. W ich życiu znów pojawi się matka, czyli Georgia. Przed którą ojciec ostrzega Ginny. Czy faktycznie Georgia mogłaby dążyć do celu nawet po trupach swoich dzieci, hmm... Zostawmy to. Bo rodzinne sprawy to jedno. Dzieje się także we wspomnianych sercach. I to nie tylko mężczyzn zainteresowanych Georgią. Trailer sugeruje, że relacja Ginny i Marcusa nabierze rozpędu! Czekamy!