Jeśli chodzi o premiery na Netfliksie, wrzesień 2023 zapowiada się niezwykle interesująco. Wręcz gorąco. W tym miesiącu oferta popularnego serwisu streamingowego zostanie rozszerzona o kolejne sezony naszych ulubionych produkcji, jak również o totalne nowości. Nie zabraknie polskich akcentów. Chętnie spędzimy w ich towarzystwie chłodne jesienne wieczory pod kocem i z kubkiem gorącej herbaty w ręce. Oto pełna lista nowości na nadchodzące tygodnie i rekomendacje redakcji. Poznajcie najbardziej hot nowości Netfliksa na ten miesiąc.

Netflix: nowości na wrzesień 2023. Co obejrzeć w tym miesiącu?

Październik na Netflixie to zarówno czas wyczekiwanych powrotów, jak i zaskakujących nowości.

Mamy (bardzo) dobrą wiadomość dla fanek i fanów serialu „Lupin”. We wrześniu 2023 do biblioteki serwisu streamingowego trafi kolejny, trzeci sezon hitowej produkcji. Zgodnie z oficjalnym opisem, na początku 3. sezonu zobaczymy, jak Assane pozostaje w ukryciu i uczy się żyć z dala od swojej żony i syna. Świadomy tego, na jakie cierpienie ich naraził, długo jednak nie wytrzymuje i wraca do stolicy Francji, aby złożyć im propozycję nie do odrzucenia. Jaką? Przekonacie się już 5 października.

We wrześniu wraca również „Szkoła dla elity" z 7. sezonem, „Big Mouth" z 7. sezonem oraz „DI4RI" z sezonem 2. 

Wolicie filmy? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, mamy dla was kilka interesujących propozycji. Na początek „Recepta na przekręt”, czyli historia o samotnie wychowującej córkę kobiecie, która ledwo wiążąc koniec z końcem, dołącza do upadającego start-upu farmaceutycznego, gdzie zostaje uwikłana w nielegalną działalność. W rolach głównych Emily Blunt i Chris Evans.

Jeśli kochacie natomiast reality shows – nowy, wciągający program Przetrwać w raju” na pewno przypadnie wam do gustu.

Co jeszcze warto zobaczyć w najbliższym czasie? Więcej nowości Netfliksa na październik 2023 znajdziecie poniżej. 

Zobacz także:

Netflix październik 2023: seriale. Co warto obejrzeć?

„Wszystko, teraz!” 5/10/2023

16-letnia Mia, która ostatnie miesiące leczyła się z zaburzeń odżywiania, tworzy listę życzeń, aby nadrobić stracony czas i przeżyć to, co inne nastolatki w jej wieku.

„Lupin: Część 3” 5/10/2023

Media i policja szperają w życiu Claire i Raoula. Assane próbuje ich chronić z ukrycia — ale dawni wrogowie robią wszystko, aby pokrzyżować mu plany

„Strong Girl Nam-soon” 7/10/2023

Młoda kobieta obdarzona nadludzką siłą wraca do Korei, by odnaleźć biologiczną rodzinę, i przy okazji wplątuje się w śledztwo w sprawie narkotyków.

„Wakacje z teściową” 09/10/2023

Rodzina drobnych przedsiębiorców musi zewrzeć szyki, aby zmienić upadający sklep rybny w świetnie prosperujący biznes. To nie będzie proste.

„DI4RI: Sezon 2” 10/10/2023

Zaczyna się nowy rok szkolny. Czy uczniowie klasy 3D nadal będą trzymać się razem, gdy ich uczucia i relacje zostaną wystawione na próbę?

„Zostanie tylko 1: Sezon 2” 10/10/2023

Światła, kamera, akcja! Powraca konkurs na najlepszego komika z dramatycznym scenariuszem. Na placu boju „zostanie tylko 1”!

„Zmowa milczenia” 11/10/2023

Popularna influencerka bez cienia wahania wkracza do życia czterech kobiet, aby poznać prawdę o swoich narodzinach — i dokonać zemsty.

„Zagłada dom Usherów” 12/10/2023

Aby zabezpieczyć swój majątek — oraz przyszłość — dwójka bezwzględnego rodzeństwa buduje dynastię, która zaczyna się rozpadać, gdy ich spadkobiercy umierają po kolei w tajemniczych okolicznościach.

„Obudziłam się wampirzycą” 17/10/2023

W 13. urodziny Carmie odkrywa, że jest pół człowiekiem, pół wampirem — i że posiadanie mistycznych mocy jeszcze bardziej utrudnia życie w szkole.

„Ucieczka z Kaala Paani” 18/10/2023

Kiedy na wyspach Andaman i Nicobar pojawia się tajemnicza choroba, rozpoczyna się desperacka walka o przetrwanie i znalezienie lekarstwa.

„Ciała” 19/10/2023

Czworo detektywów. Cztery osie czasu. Jedna ofiara. Aby ocalić przyszłość, muszą najpierw rozwiązać sprawę morderstwa, które zmieniło bieg historii.

„Niespodzianka na święta” 19/10/2023

Gdy na obchodach święta Id zjawia się narzeczony Razan, który jest Brytyjczykiem o pakistańskich korzeniach, kobieta przekonuje swą saudyjską rodzinę, że to dobra partia.

„Neon” 19/09/2023

Ambitny młody wykonawca reggaetonu przeprowadza się z przyjaciółmi do Miami, gdzie w pogoni za sukcesem wspólnie pokonują trudności i zderzają się z rzeczywistością.

„Big Mouth: Sezon 7” 20/10/2023

Dzieciaki z „Big Mouth” idą do liceum, a stres związany z nowymi znajomościami i nowymi szkołami sprawia, że ich życie staje się jeszcze trudniejsze.

„Stwór” 20/10/2023

Stambuł, czasy Imperium Osmańskiego. Gdy zuchwałego naukowca spotyka tragedia, uczeń kończy dzieło mistrza niezbadaną metodą — konsekwencje są straszne.

„Doona!” 20/10/2023

Student musi mierzyć się z życiem osobistym, nauką i nietypowym problemem — mieszkaniem pod jednym dachem z piękną byłą gwiazdą K-popu.

„Szkoła dla elity: Sezon 7” 20/10/2023

Omar powraca, Iván ma złamane serce, a Isadora musi radzić sobie z niebezpieczną rodziną. Czy uczniowie Las Encinas kiedyś będą mogli sobie zaufać?

„Ptrzetrwać w raju” 20/10/2023

Nowy, wciągający program reality TV.

„Absolutni Debiutanci” 25/10/2023

Dwoje przyjaciół spędza udane wakacje nad morzem, gdzie poznają przystojnego, ambitnego sportowca, którego chcą obsadzić w swoim filmie o miłości.

„Tore” 27/10/2023

Niedojrzały i pozbawiony pomysłu na życie 27-latek rzuca się w nieznany mu świat seksu, narkotyków i samopoznania, gdy najbliższa mu osoba ginie.

Netflix październik 2023: filmy. Co warto obejrzeć?

Oryginalne produkcje Netflix

„Klucze do serca” 4/10/2023

Znękany i samotny bokser wprowadza się do dawno niewidzianej matki i brata pianisty ze spektrum autyzmu. Czy odnajdzie się w rodzinie, której tak naprawdę wcale nie zna?

„Dom szpiegów” 5/10/2023

Kiedy kret zakonspirowany w jednostce wywiadu morduje tajną agentkę, bezkompromisowa funkcjonariuszka wytrwale go ściga, żeby pomścić koleżankę.

„Zaproszenie na morderstwo” 6/10/2023

Miłośniczka historii kryminalnych zostaje wplątana w sprawę morderstwa siostry i musi wskazać sprawcę spośród zebranych w willi gości z wyższych sfer.

„Balerina” 6/10/2023

Pogrążona w żałobie po stracie przyjaciółki, której nie udało jej się uratować, była ochroniarka postanawia spełnić ostatnie życzenie zmarłej — zemścić się.

„Fairplay” 6/10/2023

Nieoczekiwany awans w strukturach funduszu hedgingowego zagraża miłości pewnej pary — oraz może przynieść jeszcze gorsze konsekwencje.

„Blask dawnej gwiazdy” 11/10/2023

W latach 70. XX wieku grupa wyświetlająca w obwoźnym kinie popularne filmy z dubbingiem na żywo mierzy się z różnymi przeszkodami, objeżdżając Tajlandię.

„Diamentowy problem” 13/10/2023

Czworo nastolatków ze wsi w południowo-zachodniej Nigerii znajduje woreczek z nieoszlifowanymi diamentami. Wkrótce jednak pojawiają się inni amatorzy tego skarbu.

„Konferencja” 13/10/2023

Podczas pozornie sielankowego wyjazdu pracownicy administracji muszą poradzić sobie nie tylko z konfliktami w grupie, ale i z żądnym krwi mordercą.

„Crypto Boy” 19/10/2023

Po kłótni z ojcem młody mężczyzna pada ofiarą atrakcyjności kryptowalut i śmiałych obietnic pewnego przedsiębiorcy na temat wolności finansowej.

„Disco Inferno” 20/10/2023

Para przygotowująca się do występu w modnej dyskotece w Los Angeles jest prześladowana przez mroczną istotę, która czyha na ich nienarodzone dziecko.

„Flashback” 20/10/2023

Nauczycielka jogi pada ofiarą napadu. Gdy życie przesuwa się jej przed oczami, kobieta musi ścigać się z czasem, aby uratować swojego ukochanego.

„Kandasamys: The Baby” 20/10/2023

W czwartej części serii „Kandasamys” teściowie udają się na Mauritius, by powitać nowo narodzonego wnuka, gdzie spotykają ich liczne perypetie.

„Trzech tatuśków” 20/10/2023

Trzech tatuśków w średnim wieku orientuje się, jak bardzo są nie na czasie w świecie prezesów z pokolenia milenialsów i wszechwładnych szkolnych dyrekcji w komedii na podstawie scenariusza i w reżyserii Billa Burra, którego zobaczymy w roli głównej wraz z Bobbym Cannavale’em i Bokeemem Woodbine’em.

„Zdrada to nie problem” 25/10/2023

Adaptacja powieści Sue Hecker o księgowej, która zostaje zdradzona przez narzeczonego, po czym przeżywa seksualne przebudzenie — i groźne konsekwencje.

„Recepta na przekręt” 27/10/2023

Nowa, obiecująca posada przedstawicielki farmaceutycznej może okazać się lekiem na kłopoty finansowe jej rodziny. Ile będzie kosztował ją amerykański sen? W rolach głównych Emily Blunt i Chris Evans.

„Siostra śmierć”27/10/2023

Po pełnym cudów dzieciństwie Narcisa zostaje nowicjuszką i nauczycielką dziewcząt w dawnym klasztorze nawiedzanym przez złe siły.

Netflix październk 2023: filmy i seriale dokumentalne. Co warto obejrzeć?

„ONEFOUR: Against All Odds” Coming soon

Dokument o błyskawicznej karierze pierwszych gwiazd australijskiego drill rapu wbrew wysiłkom policji, która chce powstrzymać ich występy.

„Beckham” 4/10/2023

Serial dokumentalny zawierający niepublikowane dotąd nagrania opowiada o błyskawicznej drodze Davida Beckhama od skromnych początków do światowej sławy piłkarskiej.

„Pojedynek nad przepaścią” 4/10/2023

Nieustraszeni alpiniści, Ueli Steck i Dani Arnold, igrają ze śmiercią, próbując pobić rekordy szybkości wspinaczki na wielkich północnych ścianach w szwajcarskich Alpach.

„Big Vape: Rozkwit i upadek firmy Juul” 11/10/2023

Serial dokumentalny o niepozornym start-upie papierosów elektronicznych, który był wartą miliardy dolarów firmą, dopóki epidemia nie puściła jego sukcesu z dymem.

„Obóz odwagi” 15/10/2023

Dokument o dziewczynie, która przesiedlona z powodu wojny w Ukrainie udaje się z babką na obóz letni w Alpach, co okazuje się prawdziwym sprawdzianem dla jej odwagi.

„Proces diabła” 17/10/2023

Chłopiec opętany przez diabła. Egzorcyzmy. Morderstwo. Oraz pierwszy — i jedyny — przypadek, gdy „opętanie przez demona” zostało wykorzystane jako linia obrony w procesie o morderstwo w USA.

„Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża” 20/10/2023

Złodziej odpowiedzialny za wielką kradzież dzieł sztuki z Muzeum Sztuki Współczesnej w Paryżu w roku 2010 opowiada o szczegółach swojej zuchwałej akcji.

„Dorwać Gottiego” 24/10/2023

Dokument twórców „Miasta strachu”, który z dwóch stron barykady pokazuje walkę, jaką stoczyło FBI, żeby dopaść groźnego szefa mafii, Johna Gottiego.

„Życie na planecie Ziemia” 25/10/2023

Niesamowita opowieść o czterech miliardach lat życia na Ziemi w serialu Stevena Spielberga oraz twórców programu „Nasza planeta”.

„Żółte Drzwi: Koreański klub filmowy z lat 90.” 27/10/2023

Ten kameralny dokument pokazuje minioną epokę entuzjazmu kinowego i pojawienie się w Korei młodych pasjonatów filmowych, takich jak np. Bong Joon-ho.

Netflix październik 2023: dla dzieci i młodzieży. Co warto obejrzeć?

„Pokémon: Najwspanialsze podróże – Seria. Część 3” 7/102023

Ash bierze udział w wielkim turnieju, a Goh szuka Mew w odległych krainach. Dwóch najlepszych przyjaciół ma jeden cel — być najlepszym z najlepszych.

„Oggy Oggy: Sezon 3” 16/10/2023

Miły i ciekawski kociak Oggy Oggy chce uszczęśliwić wszystkich przyjaciół i sąsiadów. Jednak czasami w głowie mu same psoty. Miau!

„Moc księżniczek: Sezon 2” 23/10/2023

Kiedy w Owocowych Królestwach dzieje się coś niepokojącego, księżniczki ruszają z pomocą, by pomóc pozostałym — bo duże problemy wymagają więcej niż jednej księżniczki.

Netflix październik 2023: anime. Co warto obejrzeć?

„GOOD NIGHT WORLD”12/10/2023

Czwórka nieszczęśliwych członków jednego, dysfunkcyjnego domu nie ma pojęcia, że stworzyła szczęśliwą rodzinę we wciągającej grze VR — do której należą oni sami.

„PLUTO” 26/10/2023

Gdy 7 najbardziej zaawansowanych robotów świata i ich ludzcy sprzymierzeńcy zostają zniszczeni, inspektor Gesicht stwierdza, że też nie jest bezpieczny.