Jeśli chodzi o premiery na Netfliksie, grudzień 2023 zapowiada się niezwykle interesująco. Wręcz gorąco. W tym miesiącu oferta popularnego serwisu streamingowego zostanie rozszerzona o kolejne sezony naszych ulubionych produkcji, jak również o totalne nowości. Nie zabraknie polskich akcentów. Chętnie spędzimy w ich towarzystwie chłodne jesienno-zimowe wieczory. Pod kocem, z kubkiem ulubionej herbaty bądź kakao w dłoni. Oto pełna lista nowości na nadchodzące tygodnie i rekomendacje redakcji. Poznajcie najbardziej hot nowości Netfliksa na ten miesiąc.

Netflix: nowości na grudzień 2023. Co obejrzeć w tym miesiącu?

Grudzień zaskoczy widzów nie tylko wyjątkową kolekcją świąteczną, ale również wyczekiwanymi nowościami. Z początkiem miesiąca na Netflix trafi satyryczny obraz polskiej szlachty w „1670”  – serialu przepełniony czarnym humorem, absurdami oraz… błotem. Koniec roku to też czas pożegnania z ikonicznym serialem o brytyjskiej rodzinie królewskiej - druga część finałowego sezonu „The Crown” skupi się na Złotym Jubileuszu Królowej, ślubie Karola i Camilli, a także początku bajkowej relacji Williama i Kate.

Cofniemy się również do czasów sprzed wydarzeń z „Domu z papieru”, by wraz z „Berlinem” zaplanować jeden z najambitniejszych skoków w historii. Fani sci-fi odbędą niezwykła podróż w nieznaną galaktykę za sprawą najnowszego filmu Zacka Snydera „Rabel Moon”, natomiast na widzów ceniących sobie biograficzne wątki będzie czekał film Bradleya Coopera – „Maestro”, opowiadający o historii amerykańskiego kompozytora i dyrygenta, Leonarda Bernsteina.

Najmłodsi świąteczny czas będą mogli spędzić u boku „Kici Koci” oraz „Konsjerżki Pokemonów”, w pierwszej produkcji realizowanej wspólnie z The Pokémon Company. 

Co jeszcze warto zobaczyć w najbliższym czasie? Więcej nowości Netfliksa na grudzień 2023 znajdziecie poniżej. 

Netflix grudzień 2023: seriale. Co warto obejrzeć?

Sweet Home: Season 2 1/12/2023
Kto idzie? Potwór, człowiek czy hybryda? Coraz trudniej ustalić prawdę i nikt nie jest już bezpieczny, więc gra o przetrwanie wchodzi na nowy poziom.
Witamy w Samdal-ri 2/12/2023
Sam-dal wznosi się zbyt blisko słońca, wszystko traci i wraca do skromnych początków. Historia o konsekwencjach upadków i wzlotów.
Krwawe Wybrzeże 6/12/2023
Gdy brutalny diler narkotyków próbuje przejąć kontrolę nad Marsylią, twardy policjant i jego zespół ryzykantów przyjmują w swoje szeregi rekrutkę, która ma ukryty cel.
Rodzina na pokaz 7/12/2023
Mężczyzna w średnim wieku dowiaduje się o chorobie dawno niewidzianego ojca i zakłada fałszywą rodzinę, aby spotkać się z nim ostatni raz.
Nienawidzę świąt: Sezon 2 7/12/2023
Znowu nadchodzi świąteczne szaleństwo. Jednak tym razem Gianna jest zakochana i z radością czeka na Gwiazdkę — nawet jeśli pojawiają się nowe problemy i zagrożenia.
Moje życie z Walterami 7/12/2023
Kiedy tragedia na zawsze zmienia jej życie, nastolatka zamieszkuje w małym miasteczku z dużą rodziną swojej opiekunki, gdzie dostaje lekcje miłości, nadziei i przyjaźni.
Wysokie fale 7/12/2023
Podczas intensywnego lata na belgijskim wybrzeżu grupa bogatych znajomych mierzy się z wyzwaniami dorastania, oczekiwaniami społeczeństwa i zagadkami miłości.
Piekło singli: Sezon 3 12/12/2023
Nowa grupa singli wyrusza na odległą wyspę w poszukiwaniu miłości. Aby dostać się do Raju, muszą przetrwać w labiryncie dramatów i namiętności.
1670 13/12/2023
W tej zabawnej satyrze ambitny właściciel ziemski rozwiązuje problemy rodzinne i ściera się z chłopami, próbując za wszelką cenę zostać najsłynniejszym polskim szlachcicem.
Influencerka 13/12/2023
Kiedy akcja w mediach społecznościowych spala na panewce, influencerka musi odbudować swoją reputację w bezwzględnym świecie wirtualnym.
Mistrzowie renowacji samochodów: Sezon 5 13/12/2023
Do ekipy z Gotham Garage dołączają nowe twarze. Razem planują rozwinięcie firmy — co jednak wymaga ciężkiej pracy i kreatywności.
Na skrzydłach ambicji: Sezon 2 14/12/2023
Aslı i Lale muszą zerwać ze stereotypami i stawić czoła nowym wyzwaniom, walcząc o przetrwanie w bezlitosnej branży medialnej.
The Crown: Sezon 6: Część 2 14/12/2023
Po bezpowrotnych zmianach we Wspólnocie Narodów królowa Elżbieta II zastanawia się nad swoim życiem i dziedzictwem. Przygotowuje też grunt dla swoich następców, Karola i Williama.
Yu Yu Hakusho 14/12/2023
Młodociany przestępca Yusuke Urameshi, który bezinteresowny uczynek przypłacił życiem, zostaje „detektywem-duchem”. Na początek ma rozwiązać sprawę szubrawego yokai.
Carol & The End of The World 15/12/2023
W stronę Ziemi zmierza tajemnicza planeta. Widmo nieuchronnej zagłady sprawia, że większość ludzi czuje się wyzwolona i na wyścigi realizuje swoje najśmielsze marzenia. Jednak pewna samotna kobieta przygląda się wszystkiemu z boku — zagubiona wśród hedonistycznego tłumu.
Co to będą za święta! 15/12/2023
Naciskana przez rodzinę 30-letnia singielka Thando kłamie, że jest z kimś związana. Do Świąt zostały 24 dni. Czy zdąży znaleźć chłopaka i uniknąć gwiazdkowej kompromitacji?
Miłość jest ślepa: Brazylia: Po ślubie 20/12/2023
Uczestnicy programu „Miłość jest ślepa: Brazylia” spotykają się ponownie. Wracają dawne dramaty, u jednych odżywają uczucia, a inni dostają odpowiedzi, na które czekali.
Cindy la Regia: Szkolne lata 20/12/2023
Nastoletnia Cindy ma ambitne plany — chce podbić świat. Ale najpierw musi przetrwać liceum i poradzić sobie ze śmietanką towarzyską rodzinnego San Pedro.
Jak kwiaty w piasku 21/12/2023
Byłe złote dziecko zapasów Baek-du spotyka na niełatwej drodze życia osobę, która niegdyś go prześladowała. Komedia romantyczna o zaskakującej miłości.
Potwór z Gyeongseongu 22/12/2023
Gyeongseong, rok 1945. W mrocznym okresie z historii Seulu pod rządami kolonialnymi młody przedsiębiorca i piękna detektyw walczą z potworem zrodzonym z ludzkiej chciwości.
Opiekun moich dzieci 24/12/2023
Zapracowana bizneswoman zatrudnia do opieki nad dziećmi farmera. Jeszcze nie wie, że wywróci on do góry nogami jej wyobrażenia o rolach płci – i o miłości.
Berlin 2912/2023
W złotych czasach, przed wydarzeniami z „Domu z papieru”, Berlin i jego zdolny gang zbierają się w Paryżu, żeby zaplanować jeden z najambitniejszych skoków w historii.

Netflix grudzień 2023: filmy. Co warto obejrzeć?

Święta jak zwykle 6/12/2023
Aby uczcić zaręczyny, Thea zabiera Jashana do domu, ale zderzenie jego indyjskich korzeni z norweskimi tradycjami jej rodziny powoduje, że święta są dalekie od idylli.
Zagubiona 7/12/2023
Młoda kobieta sama na pustyni po sekretnej imprezie musi poradzić sobie z mściwą wielbłądzicą i innymi przeciwnościami losu, żeby dotrzeć do domu na czas.
The Archies 7/12/2023
Indie, lata 60. XX wieku. Archie i jego koledzy muszą sobie radzić z miłością, przyjaźnią i przyszłością Riverdale, gdy deweloperzy chcą zniszczyć ich ukochany park..
Krwawa łódź 8/12/2023
Sześć połączonych zrządzeniem losu osób uciekających z zanieczyszczonego ropą miasta zakrada się na tajemniczy statek — nie zdając sobie sprawy z czekających ich niebezpieczeństw.
Zostaw świat za sobą 8/12/2023
Rodzinny wypad na weekend przybiera kiepski obrót, gdy cyberatak sprawia, że ich urządzenia stają się bezużyteczne, a w drzwiach pojawia się dwójka nieznajomych.
Uciekające kurczaki: Era nuggetsów 15/12/2023
Nieustraszona banda kurczaków łączy siły, aby ocalić swój gatunek przed nowym zagrożeniem — pobliską farmą, która szykuje coś podejrzanego.
Familia 15/12/2023
Z rozmów przy obiedzie o przyszłości sielskiej farmy oliwek, którym towarzyszą śmiech i ważne wyznania, wyłania się obraz skomplikowanych relacji łączących tę rodzinę.
Poskromienie złośnicy 2 20/12/2023
Miłość Kaśki i Patryka zostaje poddana próbie, bo oboje podejrzewają się nawzajem o zdradę. Jakby tego było mało, sąsiedzi wciąż wtrącają się w ich sprawy.
Maestro 20/12/2023
Nietuzinkowa historia nieposkromionej, trwającej całe życie miłości Leonarda Bernsteina i Felicii Montealegre Cohn Bernstein. „Maestro” to również hołd dla życia, sztuki i rodziny.
Rebel Moon – część 1: Dziecko ognia 12/22/2023
Gdy spokojnej kolonii na skraju galaktyki zagrażają potężne armie tyrana, największą nadzieją na przetrwanie dla jej mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza nieznajoma.
Wampir w rodzinie 24/12/2023
Kiedy bojaźliwy były piłkarz dowiaduje się, że jego szwagier jest wampirem i planuje zdominować świat, musi zebrać się na odwagę i uratować sytuację.
Dziękuję i przepraszam 26/12/2023
Pod koniec ciąży Sara nieoczekiwanie zostaje sama. Z pomocą przychodzi jej Linda, starsza siostra, której nie widziała od lat.

Zobacz także:

Netflix grudzień 2023: filmy i seriale dokumentalne. Co warto obejrzeć?

II wojna światowa: Historie z frontu 7/12/2023
Dzięki pokolorowanym nagraniom archiwalnym i rozmowom ze wszystkimi stronami konfliktu ten dokument przedstawia II wojnę światową z zupełnie nowej strony.
Kevin Hart i Chris Rock: Na jednej scenie 12/12/2023
Kevin Hart i Chris Rock wspominają początki swojej kariery i przyjaźni oraz wzloty i upadki, które towarzyszyły im we wspinaczce na szczyt.
Pod presją: Piłkarki USA przed mistrzostwami 12/12/2023
Serial śledzi przygotowania poszczególnych zawodniczek i całej drużyny do Mistrzostw Świata FIFA 2023. W czasie turnieju widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak zespół czerpie z doświadczeń swoich poprzedniczek i jak kobiety wciąż walczą o równość w sporcie z myślą o swoich następczyniach.
Być jak Luísa Sonza 13/12/2023
Najbardziej kontrowersyjna brazylijska piosenkarka popowa opowiada w tym dokumencie o swoim życiu miłosnym, karierze, problemach i tworzeniu nowego albumu.
Rozmowy z terrorystą: Twarzą w twarz z ETA 15/12/2023
Josu Urrutikoetxea, znany też jako Josu Ternera, udziela dziennikarzowi Jordiemu Évolemu obszernego wywiadu o swojej działalności w organizacji terrorystycznej ETA..[ Komunikat: kliknij tutaj prawym przyciskiem myszki, jeśli chcesz usunąć promowany tekst ]

Netflix grudzień 2023: dla dzieci i młodzieży. Co warto obejrzeć?

Dzienniki kropeluszek: Sezon 2 4/12/2023
Już, oto są! Atena, Phoebe i Eden wracają, aby pomagać dzieciakom w rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą błysku, siły i odpowiedniego nastawienia.
Hilda: Sezon 3 7/12/2023
Wizyta u praciotki rozbudza u Hildy zainteresowanie wróżkami. Jednak młodą poszukiwaczkę przygód może z nimi łączyć więcej, niż myślała.
Superagentki: Sezon 2 21/12/2023
Pan Magedzee poszukuje czystszego i bardziej ekologicznego źródła energii, a Superagentki polują na złego Chusi. Czy wszyscy znajdą to, czego szukają?