Przed Wami kolejna odsłona cyklu GLAMOUR Beauty Room z Brygidą Handzelewicz-Wacławek w roli głównej. W naszym cyklu podpatrujemy makijażowe, pielęgnacjyjne i włosowe triki różnych dziewczyn! To kilkuminutowe tutoriale, dzięki którym poznajemy wiele urodowych tajników, przydatnych porad i kosmetycznych rekomendacji. Nie ograniczamy się jednak do jednego formatu, dlatego każdy filmik jest inny, a dzięki temu również wyjątkowy. Większość wideo z cyklu GLAMOUR Beauty Room znajdziecie w naszych mediach społecznościowych, ale tym razem (już po raz kolejny) zrobimy wyjątek. Zapraszamy do obejrzenia wideo ze współzałożycielką polskiej marki The Odder Side, Brygidą Handzelewicz-Wacławek.

GLAMOUR Beauty Room: Justyna Przygońska z The Odder Side zdradza, jak wygląda jej codzienny Natural Look >>>

GLAMOUR Beauty Room: Brygida Handzelewicz-Wacławek z The Odder Side zdradza, jakie są jej ulubione kosmetyki do pielęgnacji

Brygida Handzelewicz-Wacławek wspólnie z Justyną Przygońską kilka lat temu założyła jedną z najbardziej cool polskich marek. Po rzeczy z The Odder Side dziewczyny ustawiają się w kolejkach, a ubrania rodzimego brandu są coraz bardziej popularne za granicą. Wśród fanek są również takie gwiazdy jak Rosie Huntington Whiteley oraz Hailey Bieber. Brygida wystąpiła w kolejnej odsłonie naszego cyklu GLAMOUR Beauty Room i podzieliła się kosmetycznymi perełkami do pielęgnacji. Wśród jej ulubionych marek znalazły się: Aēsop, Aromatherapy Associates, ala beauty oraz Korres. 

Brygida podzieliła się również swoimi pielęgnacyjnymi rytuałami, do których należą m.in. szczotkowanie twarzy, a także ciała, co poprawia krążenie i sprawia, że skóra staje się miękka oraz gładka. Koniecznie obejrzyjcie GLAMOUR Beauty Room z Brygidą Handzelewicz-Wacławek i dowiedzcie się więcej o ulubieńcach współzałożycielki The Odder Side!