Zapraszam was do Glamour Cool Girls Club. To nowy wideopodcast, który zastąpi doskonale znany wam Glamour Girlboss Podcast. Tym razem niezwykle inspirujące dziewczyny opowiedzą mi o swojej pracy, drodze do sukcesu, pasjach, zajawkach i wszystkim tym, co daje im radość na co dzień, a co za tym idzie: sprawia, że ich życie jest wyjątkowe. Bohaterką pierwszego odcinka jest Margaret, czyli jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. 

Glamour Cool Girls Club: Margaret o muzyce, wytwórni i aktorstwie

Spotkałyśmy się w bardzo ciekawym momencie. Margaret świętuje właśnie 10-lecie na scenie, co było dobrą okazją do spojrzenia wstecz i podsumowania swoich osiągnięć.

Czuję, że dopiero teraz – po tych 10 latach – jestem w stanie świadomie kierować swoją karierą – przyznała Margaret w wideo z cyklu Glamour Cool Girls Club. – Ja jestem świadoma siebie

Co więcej, artystka opowiedziała o prowadzeniu wytwórni muzycznej, której motto brzmi „artyści dla artystów”. Zdradziła, co tak naprawdę oznaczają dla niej te słowa. Poza tym odsłoniła kulisy pracy na planie filmu „Zadra”. Ta przygoda sprawiła, że myśli poważnie o aktorstwie i chciałaby rozwijać się w tym kierunku. Podczas naszej rozmowy nie mogło zabraknąć także pytania o zawodowe plany na przyszłość. Jedno jest pewne: będzie się działo.

Margaret w Glamour Cool Girls Club. Odcinek już dostępny

Odcinek wideopodcastu Glamour Cool Girls Club z Margaret jest już dostępny. Możecie obejrzeć wywiad na Glamour.pl (na górze strony), a także za pośrednictwem serwisu YouTube. Osoby, które wolą nas słuchać, zapraszamy na Spotify. Wybrane fragmenty rozmowy będą dostępne również na profilach @glamourpoland na Instagramie i TikToku.