Niedzielę – 9 czerwca 2019 roku zapamiętamy na bardzo długo! Dlaczego? Otóż, tego dnia odbyła się pierwsza edycja Glamour Summer Camp – wyjątkowego wydarzenia, podczas którego zadbałyśmy zarówno o ciało, jak i ducha. Uczestniczki naszej imprezy miały niezapomnianą okazję do tego, aby spotkać się z fantastycznymi kobietami, które na co dzień zajmują się takimi dziedzinami, jak sport, zdrowie, rozwój osobisty, czy ekologia. Karolina Cwalina-Stępniak poprowadziła warsztaty o tym, jak obrać swój cel biznesowy lub życiowy i odnaleźć swoje wartości. Jagna Niedzielska odkryła tajniki kuchni zero waste, a Zuza Kołodziejczyk (zwyciężczyni trzeciej edycji Top Model) opowiedziała o swojej zdrowej przemianie. Natomiast redaktor naczelna Glamour – Kasia Dąbrowska - porozmawiała z Joanną Jabłczyńską (o jej pasji do sportu) i Zosią Zborowską (o baby steps do ekologii). Z kolei eksperci z sieci klubów fitness i siłowni Calypso, między innymi Olga Białas i Aneta Pawłowska, przygotowali ultra ciekawe wykłady o zdrowym odżywianiu, a także mnóstwo aktywności fizycznych. Ćwiczyć mogłyście również pod okiem Beaty Nawrot, Kamila Demczuka oraz Klaudii Jóźwiak. Trenerka postawiła na bardzo intensywne i energetyzujące zajęcia! Podobnie jak Edyta Litwiniuk, która poprowadziła trening Fit Express (czyli spalanie poprzez wzmacnianie!) i podpowiedziała, jak być fit i nie zwariować. A to wszystko w designerskich (i bardzo przestronnych!) wnętrzach Małej Warszawy.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych specjalnie na Glamour Summer Camp! Uczestniczki wydarzenia mogły wziąć udział w warsztatach z projektowania ubrań sportowych z marką GIPARA, a także skorzystać z urządzenia do pomiaru składu ciała w strefie Calypso. Eksperci z popularnej sieci klubów fitness i siłowni służyli również swoją radą w kwestii ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Natomiast fanki beauty chętnie zaglądały na stoisko D'ALCHEMY, gdzie dowiedziały się wszystkiego na temat kosmetyków naturalnych oraz tego, jaka pielęgnacja jest dla nich odpowiednia. Intensywnie, prawda? Właśnie dlatego zadbałyśmy również o miejsce i czas na relaks. Zmęczeni mogli złapać oddech w strefie Coconaut (a przy okazji napić się wody kokosowej, która genialnie nawadnia i orzeźwia).

Fit-trendy 2019. 5 form aktywności fizycznej, które będziecie chcieli wypróbować >>>

Marka Coconaut była partnerem naszego wydarzenia. Glamour Summer Camp wsparli również Calypso, Gipara, Cascada i Sante. Na wszystkie uczestniczki czekały super pakiety startowe. W ekologicznych workach znalazły się zdrowe przekąski, woda kokosowa Coconaut, starter na trzy dni w siłowniach Calypso oraz voucher na ubrania marki GIPARA o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie giparawear.com/sklep, a także nowy numer magazynu Glamour.

 

Glamour Summer Camp 2019 – Będzie Co Wspominać!

Trudno sobie wyobrazić nawet jeden dzień bez smartfonów. Są źródłem informacji, pomagają w pracy, dzięki nim możemy w łatwy sposób kontaktować się z bliskimi. Do tego, pozwalają zatrzymać najważniejsze momenty z naszego życia na dłużej. I to jest właśnie super! Ale w dzisiejszych czasach często zapominamy o emocjach na rzecz lajków i komentarzy, które (powiedzmy sobie szczerze) są w dużej mierze bezwartościowe. Czas to zmienić. Samsung stworzył kampanię pod hasłem #BędzieCoWspominać, która przypomina, że emocje towarzyszące w danej chwili liczą się najbardziej. Natomiast zaawansowany technologicznie aparat w smartfonach Samsung Galaxy S10, wspiera nas w utrwalaniu wspomnień w jak najlepszej jakości. Ambasadorkami najnowszej akcji Samsung zostały między innymi Zosia Zborowska i Zuza Kołodziejczyk, które mieliście okazje spotkać podczas Glamour Summer Camp 2019 w Małej Warszawie. Musicie przyznać, że wydarzenie jest warte uchwycenia i zapamiętania na dłużej. Zaglądajcie do galerii (na górze strony), gdzie znajdziecie pełną relację z Glamour Summer Camp. Gwarantujemy, że warto przeżyć ten dzień jeszcze raz!

Zobacz także:

Zosia Zborowska i Zuzia Kołodziejczyk wzięły udział w wyjątkowej kampanii Samsung #BędzieCoWspominać >>>

Tekst powstał przy współpracy z Samsung Polska.