Glamour Unicorn to projekt jakiego jeszcze nie było! Został tworzony wspólnie przez redakcję magazynu Glamour oraz serwisu Glamour.pl, by poruszać jeszcze więcej ważnych dla Was tematów. Takich, o których inni nie mają odwagi pisać. Łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w princie i digitalu.

Glamour Unicorn możecie czytać, oglądać i słuchać tylko na telefonach. Znajdziecie tutaj wyjątkowych bohaterów, świetne teksty, porady ekspertów i ciekawe rozmowy. Pierwsze wydanie Glamour Unicorn poświeciliśmy samoakceptacji. Porozmawialiśmy o niej z ambasadorami kampanii Love Fearlessly marki Converse, która namawia do pokochania samego siebie: Kate Zacharzewską, Radkiem Pestką, Red Lipstick Monster, Polą Bogdańską oraz Tycjaną. Efektem spotkania z nimi są nie tylko poruszające, szczere rozmowy, ale także sesja zdjęciowa autorstwa duetu Kulesza & Pik oraz absolutnie wyjątkowa, ruchoma okładka.

W pierwszej odsłonie Glamour Unicorn postanowiliśmy wspólnie z ekspertami odpowiedzieć na kilka niezwykle ważnych pytań, m.in. dlaczego tak wiele kontrowersji wzbudza kobiece owłosienie, czym jest body shaming oraz jak sobie z nim radzić, skąd taka presja na młodych matkach i czym tak naprawdę jest plus size. Podpowiedzieliśmy także, które filmy pomogą Wam w polubieniu siebie oraz jakie kosmetyk podkreślą Waszą wyjątkowość.

Wszystko to oczywiście za darmo! Dostęp do Glamour Unicorn ma każdy. Nowe teksty będą pojawiać się co miesiąc, a każde kolejne wydanie poświęcimy innemu, ważnemu tematowi. Projekt ten tworzymy z myślą o naszych czytelniczkach i czytelnikach (bo czytają nas także faceci), dlatego czekamy na Wasze opinie i podpowiedzi, jakie tematy moglibyśmy poruszać na Glamour Unicorn. Czekamy na Was na Glamour Unicorn