Znudziło się wam już czytanie książek i oglądane seriali na Netflix i innych platformach streamingowych? Te czynności można uzupełnić innymi aktywnościami, jak na przykład kursy online. W sieci można zdalnie uczyć się języka obcego lub poznać tajniki fotografii czy rysunku. Kursy online oferują też uczelnie wyższe z elitarnej grupy Ivy League co oznacza, że możecie czerpać wiedzę od ekspertów takich uniwersytetów jak Harvard, Yale, Columbia czy Princeton, a także Google. I tutaj również jest w czym wybierać!

Zawsze chcieliście nauczyć się programować, ale zawsze też odkładaliście ten plan na później? Nie odkładajcie, bo Google oferuje zupełnie za darmo kurs w ramach którego dowiecie się czym jest kod, dlaczego jest tak wile języków programowania i jaki należy wybrać do określonego zadania. Kto wie, może po takim kursie, jak już wszystko wróci do domu, stwierdzicie, że jesteście urodzonymi programistami, a kwarantanna była idealnym czasem, by zdać sobie z tego sprawę.

W czasie kwarantanny nie trzeba rezygnować z ćwiczeń. Polecamy najlepsze treningi online >>>

Google oferuje darmowe kursy online. Co warto wybrać?

Wystąpienia publiczne nie są waszą mocną stroną? Pora to zmienić i wykorzystać do tego właśnie przymusową kwarantannę. Google oferuje bezpłatny kurs online, który pomoże wam zrozumieć znaczenie mowy ciała, pomoże dobrać odpowiednie gesty do tematy rozmowy, aby podkreślić jej znaczenie, a także podpowie, jak dostosowywać swoje wystąpienia do różnych typów odbiorców. Jeszcze się okaże, że jesteście przyszłymi gwiazdami konferencji TEDx!

Więcej kursów online, jakie Google oferuje zupełnie za darmo, m.in. o tajnikach marketingu internetowego czy podstawach sztucznej inteligencji znajdziecie TUTAJ.