Reboot „Gossip Girl” jest już dostępny dla subskrybentek i subskrybentów platformy HBO Go w Polsce. Produkcja wzbudza wiele – skrajnych – emocji. Osoby, które miały okazję obejrzeć nowe odcinki, doceniają, że tytułowa Plotkara „przeniosła się” na Instagram. Jednak nie ukrywają, że brakuje im bohaterek i bohaterów pierwszej części serialu, na czele z Blair oraz Sereną. Jeśli należycie to tego grona, mamy dla was dobrą wiadomość. W najnowszym odcinku (dostępnym od 2 grudnia) pojawiły się postacie z oryginalnej „Plotkary”. Sprawdźcie, o kogo chodzi. Ale, uwaga, dalsza część artykułu może zawierać spoilery. 

„Gossip Girl”: postacie z oryginalnej „Plotkary” pojawiły się w reboocie!

Na to właśnie czekałyśmy i czekaliśmy! Ostatnio światło dzienne ujrzał kolejny – już 10. odcinek nowej wersji „Gossip Girl”. A w nim... Mama Audrey, która pracuje w branży mody, otrzymała zaproszenia na kolację organizowaną przez rodzinę Waldorfów. Dzięki temu bohaterki oraz bohaterowie kontynuacji serialu spotkały i spotkali się z Eleanor Waldorf-Rose (w tej roli Margaret Colin), Cyrusem Rose’em (Wallace Shawn), a także z Dorotą Kishlovsky, która gra Zuzanna Szadkowski. Fanki oraz fani „Plotkary” nie mają wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych odcinków z nowej serii. Zobaczcie poniższy teaser.

„Gossip Girl”: Czy Blair i inne postaci powrócą do serialu?

Oczywiście pojawienie się Eleanor, Cyrusa i Doroty w serialu wywołało lawinę spekulacji na temat ewentualnego powrotu innych bohaterek oraz bohaterów. Niestety nic na to nie wskazuje. Twórcy i twórczynie nowej „Gossip Girl” zdają sobie bowiem sprawę z tego, że ich obecność mogłaby zbytnio odwrócić uwagę widzek oraz widzów od głównych wątków, a nawet przyćmić nowe postaci.