Już wiosną 2020 roku na platformę HBO Max trafią nowe odcinki kultowego serialu „Plotkara”. Wiadomość o tym, że „Gossip Girl” wraca na małe ekrany po 13 latach obiegła świat kilka miesięcy temu. Reebot słynnej produkcji opowie o nowej generacji nastolatków z prywatnego liceum na Upper East Side, którzy będą musieli zmierzyć się z nowymi problemami, osadzonymi w realiach dzisiejszych czasów, czyli np. media społecznościowe, które potrafią przysporzyć wielu kłopotów. Producenci nie zdradzili na pewno, czy w nowej „Gossip Girl” pojawią się aktorzy ze starej obsady, ale np. Ed Westwick, Leighton Meester, Blake Lively, Penn Badgley i Chace Crawford wyrazili chęć wystąpienia w kontynuacji „Plotkary”. Wiemy natomiast, że w nowej wersji jako narratorkę znów usłyszymy Kristen Bell, która użyczy swojego głosu tytułowej Plotkarze. Twórca serialu Josh Schwartz, który odpowiadał również za poprzednią wersję zdradził w jednym z wywiadów, że stara się, aby gwiazdy „Gossip Girl” z 2007 roku pojawiły się chociaż gościnnie w reebocie. Tymczasem dowiedzieliśmy się w końcu, kto na pewno zagra jedną z głównych ról serialu!

„Plotkara” - kontynuacja kultowego serialu zdradzi losy Blair Waldorf, Dana Humphreya i pozostałych głównych bohaterów >>>

Emily Lind dołączyła do obsady kontynuacji serialu „Plotkara”!

Magazyn „Variety” zdradził, że do obsady kontynuacji serialu „Plotkara” dołączyła Emily Lind, którą ogłoszono jako pierwszą aktorkę, wcielającą się w postać Audrey z nowego pokolenia licealistów z Upper East Side. Mimo tego, że z wyglądu jest bardziej podobna do Sereny van der Woodsen, czyli Blake Lively, historia jej postaci bardziej przypomina Blair Waldorf. Serialowa Audrey spędziła większość liceum na Upper East Side w długotrwałym związku i zaczyna zastanawiać się, czy może czegoś nie przegapiła i co jeszcze ją czeka. Przypomnijmy, że analogicznie rozpoczyna się „Gossip Girl” z 2007 roku - wtedy to Blair Waldorf była w kilkuletnim związku z Nate’em Archibaldem. Aktorka, która wciela się w postać w nowej wersji „Plotkary”, Emily Lind jest aktorką od 6. roku życia, debiutując w 2008 roku w popularnym filmie „Sekretne życie pszczół”, gdzie zagrała młodszą wersję bohaterki Dakoty Fanning. Wystąpiła również jako w filmie „J. Edgar” w reżyserii Clinta Eastwooda, a ostatnią produkcją, z której możecie ją kojarzyć, jest „Opiekunka”, czyli horror z Bellą Thorne w roli głównej. Emily jest wszechstronnie utalentowana, nie tylko aktorsko! W zeszłym roku wydała swoją piosenkę „Castles” - teledysk znajdziecie w galerii. Zobaczcie powyżej, jak wygląda pierwsza aktorka nowej wersji serialu „Gossip Girl”. Już nie możemy się doczekać nowych odcinków!