Dua Lipa zachwyciła tuż po przybyciu na galę rozdania nagród Grammy 2021 w Los Angeles. Na czerwonym dywanie pojawiła się w spektakularnej liliowej sukni od Versace, która powstała specjalnie dla niej. Od razu zauważono podobieństwo tego looku do kreacji, które swego czasu uwielbiała nosić Cher. 

fot. Getty Images

Dua Lipa - występ podczas rozdania Grammy 2021

Gwiazda na scenie również postawiła na projekt Versace - różową mieniącą suknię, pod którą miała stanik i majtki w stylu retro. Mogliśmy ją zobaczyć i usłyszeć w takich utworach jak Levitating czy Don't Start Now, kóry uzupełniony był o taneczny układ, od którego trudno oderwać wzrok! Zdecydowanie występ Dua Lipy był nawiązaniem do jej wirtualnych koncertów z listopada 2020 pod hasłem Studio 2054. 

Dua Lipa ze statuetką Grammy 2021

Wokalistka była w tym roku nominowana w sześciu kategoriach, m.in. za piosenkę roku czy nagranie roku oraz najlepsze wykonanie solo ( wszystko za utwór Don't Start Now), ale i za grupowe wykonanie utworu Un Dia, m.in. z J Balvinem. Ostatecznie nagrodę dostała za najlepszy album wokalny pop, czyli Future Nostalgia. Uważamy, że jej się należało! Swoją drogą to nie pierwsza, a zapewne i nie ostatnia, statuetka Grammy na koncie wokalistki.