Mimo swojego młodego wieku, Billie Eilish jest już jedną z najbardziej utytułowanych osobistości ze świata muzyki pop. Dwudziestoletnia wokalistka ma na swoim koncie m.in. Oscara i siedem nagród Grammy. W nocy z niedzieli na poniedziałek autorka hitu „Bad Guy” miała szansę dołożyć do swojej pokaźnej kolekcji prestiżowych nagród kolejne błyszczące statuetki. Piosenkarka ostatecznie nie wygrała jednak w żadnej z siedmiu kategorii, w której była nominowana. Tytuł Nagrania Roku i Piosenki Roku zdobył utwór „Leave The Door Open” amerykańskiego superduetu Silk Sonic, który tworzą Bruno MarsAnderson .Paak. Z kolei Albumem Roku został krążek „We Are” Jona Batiste'a. Mimo to, 64. gala rozdania Grammy w pewnym sensie i tak należała do Billie...

Billie Eilish upamiętniła perkusistę Foo Fighters na Grammy 2022

Billie Eilish podczas Grammy 2022 jak zwykle wywołała poruszenie swoimi oryginalnymi stylizacjami. Na czerwonym dywanie wykonawczyni bondowskiego hitu „No Time To Die” zjawiła się w zdekonstruowanym trenczu i skarpetkowych butach od Ricka Owensa. Dziś wszyscy mówią jednak o jej drugiej kreacji, w której pojawiła się na scenie, aby wykonać tytułowy przebój ze swojej bestsellerowej płyty „Happier Than Ever”.

Artystka postawiła na typowy dla siebie, oversize'owy look, w którym pierwsze skrzypce grał wykonany na zamówienie T-shirt od projektanta Willy'ego Chavarria. Znalazła się na nim podobizna zmarłego zaledwie dziewięć dni wcześniej perkusisty rockowego zespołu Foo Fighters.

Taylor Hawkins – okoliczności i przyczyna śmierci

Taylor Hawkins zmarł 25 marca w stolicy Kolumbii, Bogocie. Martwe ciało gwiazdora znaleziono w pokoju w hotelu Four Seasons (Casa Medina). Miał 50 lat. Dochodzenie w sprawie nagłego zgonu muzyka trwa, a przyczyna śmierci również nie jest jeszcze znana. Na ten moment wiadomo jedynie, że na krótko przed śmiercią uskarżał się na ból w klatce piersiowej.

Ujawnione krótko potem wyniki badań toksykologicznych wykazały, że w organizmie znanego rockmena wykryto dziesięć rodzajów substancji, w tym opioidy, THC, benzodiazepiny i trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne.

Emocjonalny występ Billie Eilish z 64. ceremonii wręczenia nagród Grammy możecie obejrzeć poniżej. Z kolei zdjęcie artystki w koszulce ze zdjęciem Taylora Hawkinsa znajdziecie w naszej galerii.

 

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.