W nocy z niedzielę na poniedziałek odbyła się 66. gala rozdania nagród Grammy. Gwiazdy po raz kolejny nie zawiodły swoimi stylizacjami. Nie zabrakło zachwytów, ale również zaskoczeń i kontrowersji. Na ściance pozowały między innymi Dua Lipa, Taylor Swift, Olivia Rodrigo, Billie Eilish, Miley Cyrus, Doja Cat czy Ellie Goulding. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy, które pojawiły się na rozdaniu prestiżowych nagród muzycznych.

Grammys 2024 - kto pojawił się na wydarzeniu?

Na rozdaniu nagród Grammy pojawiła się plejada gwiazd. Nie zabrakło topowych piosenkarek i piosenkarzy, takich jak Dua Lipa, Taylor Swift, Billie Eilish, Doja Cat, Miley Cyrus, Olivia Rodrigo, Beyoncé, Jay-Z, Lenny Kravitz czy John Legend. Oprócz nich pojawiły się również inne gwiazdy niezwiązane z muzyką: Paris Hilton, Alessandra Ambrosio, Heidi Klum, Halle Bailey (świeżo upieczona mama) czy Sofia Richie, która eksponowała swój ciążowy brzuch. 

Grammys 2024 - gwiazdy zachwyciły stylizacjami 

Jak co roku, oprócz tego, kto zdobył statuetkę, najbardziej interesują nas looki gwiazd. A w tym roku było na co popatrzeć. Miley Cyrus pojawiła się w trzech stylizacjach. Piosenkarka oddała nimi hołd Tinie Turner. Dua Lipa pozowała w świecącej stylizacji niczym kula dyskotekowa. To jeden z naszych ulubionych looków. Olivia Rodrigo postawiła na klasykę w najlepszym wydaniu. Miała na sobie delikatną sukienkę maxi z kryształkami. Classy

Szczególnie czekałyśmy na outfit SZY, ponieważ artystkę stylizowała Polka - Elvira Abramczuk. Gwiazda pojawiła się w szarej, prześwitującej sukience maxi z kryształkami tworzącymi złudzenie optyczne. To niewątpliwie ogromny sukces polskiej stylistki. Gratulujemy!

W naszej galerii na dole tego artykułu znajdziecie najciekawsze stylizacje z Grammys 2024. Która podoba wam się najbardziej?