Za nami 66. gala wręczenia nagród Grammy, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w branży muzycznej. Do grona artystek i artystów, którzy triumfowali tego wieczoru, należą m.in. Miley Cyrus, Taylor Swift, SZA, Fred Again oraz Jack Antonoff. To właśnie w ich ręce trafiły charakterystyczne statuetki w kształcie gramofonu. Całość uświetniły widowiskowe występy. Choć – bez dwóch zdań – muzyka była tego wieczoru najważniejsza, nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zatrzymały się na chwilę przy stylizacjach zaproszonych na imprezę gwiazd. Szczególną uwagę zwróciłyśmy na look, a właściwie kilka looków wspomnianej laureatki nagrody w kategorii Najlepsza piosenka – R&B. Jak się okazuje, SZA, bo właśnie o niej mowa, współpracowała z polską stylistką.

SZA na gali Grammy 2024

W przeciwieństwie do wielu koleżanek i kolegów z branży, SZA zrezygnowała z pozowania na czerwonym dywanie. W związku z tym zobaczyłyśmy ją „dopiero” gdy odbierała nagrodę za „Snooze”. Artystka pojawiła się na scenie w przylegającej do ciała sukience maxi w przepięknych odcieniach szarości, która została dodatkowo ozdobiona kryształkami, tworzącymi złudzenie optyczne. 

fot. Getty Images / Kevin Winter / Staff

Co więcej, gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia w czarnej kreacji z weluru z trenem i złotymi zdobieniami na wysokości dekoltu. Swoją stylizację uzupełniła o długie rękawiczki z lekko transparentnej tkaniny. W opisie postu SZA podziękowała The Recording Academy (czyli organizatorom gali). Natomiast w sekcji komentarzy posypały się komentarze (nie tylko) od jej fanek i fanów z komplementami. Wyglądasz jak bogini – czytamy pod najnowszymi fotografiami wokalistki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SZA (@sza)

Polka stylizowała SZA’ę na galę Grammy 2024 

Nie jest tajemnicą, że nad wizerunkiem topowych gwiazd pracują całe sztaby specjalistek i specjalistów. Dotyczy to także SZA’y. Co ciekawe, w teamie odpowiedzialnym za jej stylizacje na Grammy 2024 była Polka – Elvira Abramczuk, która zrelacjonowała przygotowania do imprezy w swoich mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie.

Młoda stylistka z Polski zdobywała doświadczenie m.in. przy sesjach zdjęciowych do magazynu GLAMOUR i współpracując z rodzimymi artystami oraz artystkami. Od niedawna mieszka i realizuje się w Los Angeles. Ma na swoim koncie asystowanie stylistkom oraz stylistom takich gwiazd jak Demi Lovato czy Miguel

Zamieniam marzenia w rzeczywistość – napisała Elvira Abramczuk na Instagramie.

Praca przy Grammy 2024 to kolejny sukces Polki. Zapamiętajcie jej nazwisko. Podejrzewamy, że niedługo będzie o niej naprawdę głośno. 

Zobacz także: