Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia Grzegorz Krychowiak i jego wieloletnia partnerka Célia Jaunat zapamiętają do końca życia. Bowiem w ten wyjątkowy czas para zdecydowała się zmienić stan cywilny! Informacją o ślubie podzielił się dzisiaj na Instagramie zarówno pomocnik reprezentacji Polski, jak i jego ukochana. Francuska modelka i blogerka pochwaliła się również obrączką, a także robiącym ogromne wrażenie pierścionkiem zaręczynowym marki Celinni Diamantaire Paris.

Na zdjęciu obwieszczającym światu, że Grzegorz Krychowiak jest już zajęty, piłkarz i jego świeżo upieczona żona pozują w garniturach. On zapewne w tym pochodzącym z butiku Balmonte, którego jest właścicielem. Célia natomiast w białym eleganckim komplecie, udowadniając tym samym, że damski garnitur na ślub cywilny to świetny wybór! 

Zobacz także: Zobaczcie, jak gwiazdy spędzają Święta 2019 [DUŻO ZDJĘĆ!]

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat są spotykają się od 2011 roku. W 2017 roku piłkarz Lokomotiwu Moskwa oświadczył się swojej wybrance na Bora-Bora. „Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam. Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się” - zdradziła jakiś czas temu w jednym z wywiadów żona Grzegorza Krychowiaka. Krychowiak wraz z Célią tworzą jedną z najpopularniejszych par obok Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej oraz Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Magiczne Swieta z bardzo wyjatkowego powodu Mrs & Mr Krychowiak  Merry Christmas

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) Gru 24, 2019 o 8:48 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All I want for Christmas is you @grzegorz.krychowiak #justmarried #husbandandwife

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat) Gru 25, 2019 o 8:15 PST