Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub! Uroczystość miała miejsce 3 lipca w wyjątkowych okolicznościach – na należącym do pana młodego ranczu w Oklahomie, które Shelton kupił jakiś czas temu dla siebie i swojej wybranki. Na terenie posiadłości stanęły białe parasole, kwiaty oraz specjalna kapliczka, gdzie zakochani złożyli sobie przysięgę. I dopilnowali, by tego dnia trzymać się z dala od obiektywów paparazzi. Te wyjątkowe chwile Gwen i Blake zdecydowali się celebrować jedynie w otoczeniu najbliższych. Najlepiej!

Gwen Stefani wzięła ślub i pokazała suknię ślubną. A nawet dwie! Wiemy, kto je zaprojektował

Gwen nie zaszalała z liczbą weselnych gości, ale ze swoją ślubną kreacją już tak. A w zasadzie kreacjami, gdyż pani młoda miała aż dwie suknie ślubne. Obie zaprojektowała Vera Wang, z którą Gwen zna się i współpracuje od lat. Sukienka, w jakiej Gwen składała przysięgę, została wykonana z jedwabnej żorżety, miała dekolt w kształcie serca, wycięte plecy, a także dopasowany gorset oraz tiulową, podwójną spódnicę. Miała też wyjątkowy welon, na którym wyhaftowane zostały imiona jej dzieci, czyli 15-letniego Kingstona, 12-letniej Zumy i 7-letniego Apollo. To owoce byłego związku Gwen z Gavinem Rossdale'em, z którym związana była związana w latach 2002-2016. 


Z kolei jej drugi weselny look był już totalnie w typowym dla Gwen rockowym klimacie. To krótka tiulowa spódniczka w gwiazdki, gorset, welon w kwiaty z kokardą, a do tego kabaretki oraz botki w kowbojskim stylu. Sama pani młoda, chwaląc się sukienką na Instagramie, nazwała ją „party dress”. Jeżeli chodzi o fryzurę, to pani Shelton postawiła na proste upięcie, a jej makijaż nie mógł wyglądać inaczej – artystka podkreśliła usta czerwoną szminką, co początku kariery muzycznej Gwen Stefani pozostaje jej znakiem rozpoznawczym.


Gwen Stefani i Blake Shelton – jak długo są razem i kiedy się zaręczyli?

Gwen Stefani i Blake Shelton są razem od 2015 roku, a zaręczyli się w październiku 2020 roku. Od tamtej pory wielokrotnie pojawiały się doniesienia na temat legalizacji ich związku. Podobno swój ślub zaplanowali na czas pandemii koronawirusa, ale ze względu na obostrzenia uniemożliwiające zaproszenie nawet symbolicznej liczby gości, zakochani zdecydowali się zmienić termin ceremonii. Uczucie Stefani i Sheltona rozkwitło na planie amerykańskiej edycji programu The Voice, w którym byli jurorami i poznali się w 2014 roku.