2 lipca Joanna Opozda skończyła 33 lata. Tegoroczne urodziny były jednak zupełnie inne niż zwykle – aktorka i modelka świętowała nie tylko urodziny, lecz także wieczór panieński! Skąd wiemy? Na InstaStories gwiazdy można było zobaczyć charakterystyczny tort z jej podobizną – figurką w białej sukience! Ona sama wybrała na ten wieczór biały total look. By się przekonać, zajrzycie do naszej galerii (u góry strony). Ale to nie jedyne sygnały, że Joanna Opozda i Antek Królikowski wkrótce biorą ślub. Pojawiło się także... zaproszenie ślubne, a ostatnio także – pierścionek zaręczynowy, którym Joanna Opozda pochwaliła się (także) za pośrednictwem InstaStories. Ale po kolei...

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub?!

Wróćmy na chwilę do urodzin vel wieczoru panieńskiego. Asia bawiła się w gronie koleżanek, a jak wyśledził plotkarski serwis Pudelek, jedna z nich w swojej relacji pochwaliła się tym, że udaje się na wieczór panieński właśnie! Co więcej na portalu pojawił się również screen zaproszenia ślubnego... Jest ono utrzymane w konwencji scenariusza spektaklu teatralnego. Czy faktycznie szykuje się gorące wydarzenie w polskim show-biznesie? Wszystko na to wskazuje! Asia i Antek odkąd do siebie wrócili, wydają się być naprawdę zakochani – wyjątkowo chętnie dzielą się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. Być może więc dzięki chwilowemu rozstaniu uznali, że nie potrafią (i nie chcą) bez siebie żyć i postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Według plotek ślub ma się odbyć jeszcze tego lata (choć konkretna data i miejsce do końca mają pozostać tajemnicą).

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy!

I wygląda na to, że jest w nich nieco więcej niż tylko ziarenko prawdy, bo Joanna Opozda pochwaliła się właśnie pierścionkiem zaręczynowym! A właściwie dwoma, bo na palcu serdecznym miała nie tylko złoty pierścionek z okazałym brylantem, ale i idealnie pasującą do niego obrączkę (no chyba, że zrobili wszystkim psikusa i są już po ślubie). Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czeka na was print screen z relacji aktorki, w której pokazała biżuterię. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski – historia związku

Pierwsze doniesienia o tym, że Antek Królikowski (wcześniej łączony z takimi osobami jak choćby Laura Breszka, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Sawczuk i Julia Wieniawa) spotyka się z Joanną Opozdą pojawiły się w lipcu 2020 roku. Podczas urodzin dziennikarki muzycznej Gabi Drzewieckiej udało się uchwycić paparazzim, jak Asia i Antek się całują i nie szczędzą sobie czułości. Początkowo zakochani zasłaniali się tym, że są znajomymi od lat i jedynie pracują nad wspólnym projektem zawodowym. W końcu jednak Antek, broniąc Asi przed medialnym hejtem, nazwał ją swoją dziewczyną. Para nawet zaczęła oficjalnie pokazywać się na takich wydarzeniach jak premiera filmu Dolina Bogów. Niestety po 5 miesiącach relacja się rozpadła, o czym aktorka i modelka poinformowała w oświadczeniu

Jednak już w lutym tego roku zaczęło się mówić, że Królikowski i Opozda wrócili do siebie. Przede wszystkim po tym, kiedy zostali zauważeni podczas romantycznego wypadu na narty do Zakopanego. Zakochani powoli znów zaczęli pokazywać wspólne zdjęcia choćby na Instagramie, nie szczędząc sobie przy tym czułych słów. Czy teraz faktycznie zdecydowali się na kolejny krok w swoim związku? Nie mamy wątpliwości, że ślub już niedługo?! Tym bardziej, że w ubiegłym tygodniu Antek Królikowski potwierdził, że on i Joanna Opozda są zaręczeni. Teraz mamy dowód w postaci pierścionka zaręczynowego. Trzymamy więc rękę na pulsie!