Życie prywatne i uczuciowe Antka Królikowskiego to temat, który wraca w mediach plotkarskich jak bumerang. Polskie tabloidy i internetowe serwisy o gwiazdach już od niemal dziesięciu lat rozpisują się o miłosnych uniesieniach aktora i biorą pod lupę jego każdy kolejny związek. Trudno się jednak temu zbytnio dziwić – na liście eks-partnerek gwiazdora filmów Bad Boy i Pętla jest już całkiem sporo gorących nazwisk ze świata show-biznesu, takich jak Laura BreszkaJoanna Jarmołowicz, Katarzyna Sawczuk i Julia Wieniawa. W ostatnim czasie największe emocje wzbudza oczywiście relacja Królikowskiego z jego ostatnią wybranką – aktorka Joanną Opozdą

Antek Królikowski i Joanna Opozda – historia związku

O gorącym uczuciu łączącym Królikowskiego i Opozdę zaczęło się mówić w mediach na początku lipca 2020 roku. Wszystko za sprawą zdjęć paparazzi, którzy przyłapali tych dwoje na imprezie z okazji urodzin dziennikarki Gabi Drzewieckiej. Fotografom udało się wtedy nawet uwiecznić moment, gdy Antek czule całował Joasię, obejmując dłońmi jej głowę. Aktorka nie była jednak początkowo skoro do zwierzeń na temat charakteru jej relacji z synem Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić - powiedziała.

Na potwierdzenie plotek o związku Królikowskiego i Opozdy nie trzeba był jednak czekać zbyt długo. Miało to miejsce w momencie, gdy Antek stanął w jej obronie po zmasowanym ataku mediów i internautów. Komentując aferę wokół rzekomej awantury w restauracji z udziałem Joasi, po raz pierwszy nazwał ją wtedy publicznie swoją dziewczyną.

Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł... - wyjaśniał Antek.

Kolejne miesiące upłynęły parze już o wiele przyjemniej, chociażby na wspólnych wyjściach na miasto i imprezach w gronie przyjaciół. Przypomnijmy, że zakochani po raz pierwszy zapozowali do wspólnych zdjęć na czerwonym dywanie w sierpniu ubiegłego roku – zjawili się razem na uroczystej premierze filmu Dolina Bogów.

Antek Królikowski i Joanna Opozda – rozstanie

2020 rok okazał się dla Antka Królikowskiego wyjątkowy trudny. W lutym stracił swojego ukochanego ojca, a w czerwcu po półtora roku rozstał się ze swoją dziewczyną, Katarzyną Dąbrowską. Związek z Joanną Opozdą, dzięki któremu aktor znów poczuł wiatr w żaglach, niestety też nie przetrwał próby czasu. Pod koniec grudnia aktorka oficjalnie ogłosiła, że nie są już parą.

Zobacz także:

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy - napisała.

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów są razem?

- Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie - zagrzmiały nagle w lutym tego roku nagłówki portali. Co ciekawe, (byli?) kochankowie, których od czasu rozstania już parokrotnie widywano razem, postanowili skorzystać z otwartych na nowo w Polsce stoków narciarskich i wybrali się na wspólny urlop do Zakopanego. Zdjęcia z ich romantycznego wypadu krążą już po sieci.

Myślicie, że Królikowski i Opozda faktycznie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę?

Zdjęcia pary znajdziecie w GALERII.