Życie prywatne i uczuciowe Antka Królikowskiego to temat, który wraca w mediach plotkarskich jak bumerang. Polskie tabloidy i internetowe serwisy o gwiazdach już od niemal dziesięciu lat rozpisują się o miłosnych uniesieniach aktora i biorą pod lupę jego każdy kolejny związek. Trudno się jednak temu zbytnio dziwić – na liście eks-partnerek gwiazdora filmów „Bad Boy” i „Pętla” jest już całkiem sporo gorących nazwisk ze świata show-biznesu, takich jak Laura BreszkaJoanna Jarmołowicz, Katarzyna Sawczuk i Julia Wieniawa. W ostatnim czasie największe emocje wzbudza oczywiście relacja Królikowskiego z jego najnowszą wybranką – aktorką Joanną Opozdą

Joanna Opozda i Antek Królikowski – historia związku

O gorącym uczuciu łączącym Królikowskiego i Opozdę zaczęło się mówić w mediach na początku lipca 2020 roku. Wszystko za sprawą zdjęć paparazzi, którzy przyłapali tych dwoje na imprezie z okazji urodzin dziennikarki muzycznej Gabi Drzewieckiej. Fotografom udało się wtedy nawet uwiecznić moment, gdy Antek czule całował Joasię, obejmując dłońmi jej głowę. Aktorka nie była jednak początkowo skoro do zwierzeń na temat charakteru jej relacji z synem Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić - powiedziała.

Na potwierdzenie plotek o związku Królikowskiego i Opozdy nie trzeba był jednak czekać zbyt długo. Miało to miejsce jeszcze tego samego lata w momencie, gdy Antek stanął w jej obronie po zmasowanym ataku mediów i internautów. Komentując aferę wokół rzekomej awantury w restauracji z udziałem Joasi, po raz pierwszy nazwał ją wtedy publicznie swoją dziewczyną.

Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego „przepraszam”, którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł... - wyjaśniał Antek.

Kolejne miesiące upłynęły parze już o wiele przyjemniej, chociażby na wspólnych wyjściach na miasto i imprezach w gronie przyjaciół. Przypomnijmy, że zakochani po raz pierwszy zapozowali do wspólnych zdjęć na czerwonym dywanie w sierpniu 2020 roku – zjawili się razem na uroczystej premierze filmu „Dolina Bogów”.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – rozstanie

2020 rok okazał się dla Antka Królikowskiego wyjątkowy trudny. W lutym stracił swojego ukochanego ojca, a w czerwcu po półtora roku rozstał się ze swoją dziewczyną, Katarzyną Dąbrowską. Związek z Joanną Opozdą, dzięki któremu aktor znów poczuł wiatr w żaglach, niestety też nie przetrwał próby czasu. Pod koniec grudnia aktorka oficjalnie ogłosiła, że nie są już parą.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy - napisała Joasia.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – wielki powrót

„Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie” – zagrzmiały nagle w lutym ubiegłego roku nagłówki portali plotkarskich. Co ciekawe, kochankowie, których od czasu rozstania już parokrotnie widywano razem, postanowili skorzystać z otwartych na nowo w Polsce stoków narciarskich i wybrali się na wspólny urlop do Zakopanego. Zdjęcia z ich romantycznego wypadu szybko trafiły do sieci.

Zobacz także:

Krótko potem okazało się, że Królikowski i Opozda faktycznie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Już na początku kwietnia internet obiegły zdjęcia, na których Asia i Antek tulą się do siebie podczas wspólnego urlopu ze znajomymi we Włoszech. W kolejnych miesiącach warszawscy paparazzi dostarczali kolejnych dowodów na wielki powrót aktorskiej pary. Zakochani zostali „przyłapani” m.in. na romantycznej przejażdżce skuterem po ulicach stolicy.

W połowie ubiegłego roku Joanna Opozda zamieściła w mediach społecznościowych wstrząsający wpis. Wyznała w nim, że w wieku 20 lat padła ofiara sutenerskiej. Wymowna reakcja Antka nie pozostawiała złudzeń co do charakteru ich relacji.

Brawo skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji… Jesteś szczerym złotym. Kocham - skomentował jej wpis.

Zaledwie parę dni później para powróciła także do publikowania wspólnych zdjęć na Instagramie, ostatecznie potwierdzając spekulacje na temat tego, że znów są razem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – ślub i dziecko

Później wszystko potoczyło się już w iście ekspresowym tempie. W lipcu 2021 roku prasę i internet obiegła sensacyjna plotka o tym, że Opozda i Królikowski są zaręczeni i przygotowują się do ślubu. Choć sami zainteresowani odmawiali udzielenia komentarza na temat tych doniesień, ich znajomi niestety nie byli już tak dyskretni...

Do mediów szybko przedostały się niemal wszystkie szczegóły trzymanej w tajemnicy ceremonii zaślubin. W rezultacie w dniu uroczystości przed świątynią, w której Asia i Antek powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, zjawił się tłum fotoreporterów. Młoda para nie była w stanie ukryć swojego rozczarowania.

Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego odbył się 7 sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Wśród zaproszonych gości znalazło się spore grono znajomych z branży, w tym Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Joanna Kurowska, Agnieszka Mrozińska i Tomasz Oświeciński.

fot. AKPA

Nieco ponad tydzień po głośnym ślubie młoda para znów trafiła na nagłówki. Tym razem za sprawą doniesień o ciąży. Plotki na temat swojego odmiennego stanu aktorka potwierdziła dopiero pod koniec września. Skłoniły ją do tego niestety bardzo przykre wydarzenia. Zrobiła to bowiem po serii artykułów opisujących rodzinny konflikt, którego głównym bohaterem stał się jej ojciec, Dariusz Opozda.

Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji - napisała w specjalnym oświadczeniu.

Przełom 2021 i 2022 roku w życiu Joasi i Antka miał w założeniu być czasem, gdy oboje zwolnią obroty, aby z dala od medialnego szumu przygotować się na powitanie swojego potomka. Parze niestety nie było dane w tym czasie zaznać spokoju. Eskalacja rodzinnego konfliktu oraz walka z internetową hejterką sprawiły, że przyszli rodzice byli świadkami wielu stresujących sytuacji. Odbiły się one niestety negatywnie na stanie zdrowia ciężarnej aktorki.

Na szczęście Joanna Opozda ostatecznie doczekała się szczęśliwego rozwiązania. 22 lutego 2022 roku urodziła zdrowego syna. Razem ze swoim mężem wybrała dla niego imię Vincent.

Niestety, jak donosi serwis Pudelek, świeżo upieczona mama nie jest już z ojcem swojego dziecka. Formalnie wciąż są jeszcze małżeństwem, jednak według doniesień mieli się rozstać jeszcze przed porodem. Choć wkrótce po nim Królikowski wrzucał na Instagram zdjęcia Asi i maleństwa, to miał jeszcze nie widzieć synka na żywo. W szpitalu zostawił jedynie prezenty. A Joanna opuściła placówkę z dzieckiem 25 lutego jedynie w towarzystwie mamy i brata, co udało się uchwycić paparazzi. 

Zdjęcia pary znajdziecie w galerii.