Joanna Opozda i Antek Królikowski tworzą jedną z najpopularniejszych par w rodzimym show-biznesie. W sierpniu 2021 roku wzięli ślub, a już niebawem zostaną rodzicami. Niestety od pewnego czasu mówi się o nich przede wszystkim w kontekście rodzinnego dramatu z ojcem aktorki w roli głównej. Jak wynika z nagrań, które kilka dni temu trafiły do sieci, Dariusz Opozda groził swoim bliskim, a następnie zabarykadował się w mieszkaniu i oddał strzały z broni czarnoprochowej w kierunku osób stojących po drugiej stronie ściany. Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. Ta sytuacja odbiła się negatywnie na zdrowiu Joanny Opozdy, która – przypomnijmy – jest już w zaawansowanej ciąży. Gwiazda rodzimych filmów i seriali trafiła do szpitala. Jak się czuje?

Joanna Opozda trafiła do szpitala! Jak się czuje?

Na początku Joanna Opozda nie chciała komentować zachowania swojego ojca. Jednak wczoraj przerwała milczenie. Aktorka wydała oficjalne oświadczenie za pośrednictwem Instagram Stories, w którym opowiedziała o relacjach z Dariuszem Opozdą, a także z innymi członkami i członkiniami rodziny. Przyznała, że już dawno się od nich „odcięła” i że miała ku temu swoje powody. Co więcej, Joanna Opozda poinformowała, że trafiła do szpitala ze względu na pogarszający się stan zdrowia – ciągłe wymioty, skurcze i bóle. Okazuje się, że aktorka dostała silnego ataku paniki, poza tym miała problemy z oddychaniem. Bardzo martwi się o zdrowie dziecka, które już niebawem ma przyjść na świat. 

Teraz kiedy powinnam skakać z radości, bo już niedługo zostanę mamą, jestem rozwalona psychicznie i fizycznie. Nie mogę jeść, spać, ciągle wymiotuję. Dziś wylądowałam w szpitalu z silnymi skurczami i bólami. Wszystko z nerwów. Dostałam ataku paniki, nie mogłam oddychać. Piszę o tym, bo martwię się o zdrowie mojego dziecka. Prawie całą ciążę przeleżałam chora w łóżku, a teraz jeszcze to. Naprawdę nie daję już rady, a przecież mój mały synek odczuwa wszystko to, co ja. Mam straszne wyrzuty sumienia, że od kilku dni nie mogę przestać płakać, a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem – napisała Joanna Opozda na Instagramie. 

W dalszej części oświadczenia Joanna Opozda podziękowała Antkowi Królikowskiemu za wsparcie. Do tego zaapelowała do swojego ojca, by zakończył rodzinny konflikt. Poprosiła, by zostawił ją oraz jej bliskich w spokoju, a także by sam żył w zdrowiu i szczęściu. Całe oświadczenie możecie przeczytać w naszej galerii, jak również na profilu głównej zainteresowanej całą sprawą.