Joanna Opozda i Antek Królikowski już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy. Pod koniec września tego roku główni zainteresowani całą sprawą potwierdzili krążące w rodzimych mediach plotki. Co więcej, poprosili o uszanowanie ich prywatności ze względu na stan zdrowia aktorki. Miesiąc później do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Joanny Opozdy, na którym widać ciążowy brzuszek – wzbudziło ono wiele emocji wśród jej fanek oraz fanów. Natomiast w grudniu 2021 gwiazda zorganizowała tak zwane Q&A na swoim profilu na Instagramie i przyznała, że musi mierzyć się teraz z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej stan polepsza się. A przynajmniej możemy mieć taką nadzieję, ponieważ Joanna Opozda pojawiła się na gali Marka Roku. Wyglądała pięknie!

Joanna Opozda po raz pierwszy w ciąży na czerwonym dywanie! 

Joanna Opozda i Antek Królikowski pojawili się na gali Marka Roku, która odbyła się wczoraj (15 grudnia) w warszawskim Hotelu Hilton. Oczy zaproszonych gości i gościń (a także obiektywy fotoreporterów) były jednak zwrócone na przyszłą mamę. To bowiem pierwsze oficjalne wyjście, podczas którego popularna aktorka zaprezentowała ciążowy brzuszek. Z tej okazji założyła długą, lejącą się sukienkę w odcieniu bladego różu. Z oficjalnego profilu Joanny Opozdy na Instagramie dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy, że jest to projekt polskiej marki Maverie, która ma w swojej ofercie suknie ślubne oraz kreacje wieczorowe. 

Jak Joanna Opozda oraz Antek Królikowski wyglądali wczoraj na czerwonym dywanie? Ich wspólne zdjęcia (i nie tylko) możecie zobaczyć w galerii. 

Joanna Opozda w ciąży. Kiedy pierwsze dziecko aktorki i Antka Królikowskiego pojawi się na świecie?

Joanna Opozda i Antek Królikowski niechętnie wypowiadają się na temat ciąży. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda takich produkcji jak „Pierwsza miłość”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Diablo. Wyścig o wszystko” czy „Brigitte Bardot Cudowna” urodzi na początku przyszłego roku. Aktorka i Antonii Królikowski spodziewają się synka.