Joanna Opozda i Antek Królikowski, którzy tworzą jedną z najpopularniejszych par w rodzimym show-biznesie, zostali rodzicami. Jak podały rodzime media, na czele z serwisem „WP Kobieta”, aktorka urodziła chłopca przez cesarskie cięcie. Vincent, bo właśnie tak ma na imię, pojawił się na świecie 22 lutego 2022 roku, jest piękny i zdrowy. Tego samego dnia Joanna Opozda pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Co więcej, otworzyła się na temat ciąży i opowiedziała o trudnych doświadczeniach, z którymi musiała się zmierzyć w ostatnich miesiącach. Jej słowa chwytają za serce.  

Joanna Opozda pokazała pierwsze zdjęcie syna 

Joanna Opozda opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie syna, a tym samym potwierdziła krążące od kilku godzin plotki. Urocza fotografia została wykonana w szpitalu – niedługo po porodzie. Możemy się domyślać, że jej autorem jest Antek Królikowski, czyli mąż Joanny Opozdy i ojciec małego Vincenta. Zobaczcie poniżej.

Joanna Opozda opowiedziała o trudnych chwilach w ciąży

To jeszcze nie wszystko. Fotografii towarzyszy długi, a zarazem szczery opis, w którym Joanna Opozda opowiedziała o tym, czego doświadczyła w ciąży. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu… Było nam cholernie trudno – czytamy na jej oficjalnym profilu na Instagramie. Gwiazda rodzimych filmów i seriali nie ukrywa, że cieszy się, że jej pierwszy syn z Antkiem Królikowskim jest już na świecie. Oboje są bardzo szczęśliwi, poza tym przepełnieni nadzieją oraz miłością. Wzruszające wyznanie Joanny Opozdy możecie przeczytać tutaj: 

Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości….

Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie…. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić.
Moje małe cudo.
Przez te wszystkie miesiace dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem.
Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres.
Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu….
Było nam cholernie trudno.
I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu.
Przetrwaliśmy.

Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy.
Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę.
Mój mały, dzielny Vin.
Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat.
Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego Twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!)
Z każdego Twojego uśmiechu na usg. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno.
Jesteś moja iskierką i nadzieją.
Myśle, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem.
Chce żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością.

Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy.
Kocham Cię synku 
Przed nami życie.

22.02.2022 – napisała Joanna Opozda na Instagramie

Antek Królikowski także zabrał głos w sprawie. Udostępnił opublikowany przez Joannę Opozdę post na swoim Instagram Stories. Do tego napisał: @asiaopozda 10/10, #vincentkrólikowski 10/10. Gratulujemy!