Według najnowszych doniesień Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się. Tak, mimo tego, że zaledwie kilka dni temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – zdrowego synka Vincenta. Choć właściwiej byłoby powiedzieć, że powitała go tylko duma mama, bo – jeśli wierzyć plotkom – Antek Królikowski nie widział jeszcze chłopca. Co prawda pojawił się w szpitalu, ale tylko po to, by przekazać synkowi prezent – ogromnego pluszowego misia, którego podobno zostawił jedynie w recepcji szpitala. Nie jesteśmy pewni, czy w to wszystko wierzyć, bo informację podał do publicznej wiadomości plotkarski serwis Pudelek.pl. Portal zapewnia jednak, że dotarł do źródła – i powołuje się na osoby z najbliższego otoczenia gwiazdorskiej pary. Co dokładnie się stało?

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już razem. Ich małżeństwo istnieje tylko na papierze

To nie jest łatwy czas dla Joanny Opozdy. W poniedziałek wieczorem za pośrednictwem swoich InstaStories poprosiła wszystkich o modlitwę. Niecałą dobę później okazało się, że najprawdopodobniej dlatego, że zaczęła się akcja porodowa. A ostatnie tygodnie ciąży aktorki nie należały do najłatwiejszych – musiała większość czasu spędzać w łóżku. Do tego dochodził stres związany z konfliktem z jej ojcem, który... strzelał do swoich bliskich. Tyle wiedzieliśmy. Okazuje się jednak, że Joanna Opozda mogła borykać się także z innymi problemami.

Jeśli wierzyć informatorom Pudelka, Antek Królikowski nie był wierny matce swojego dziecka, kiedy ta była w ostatnich miesiącach ciąży. 

„Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała” – podała osoba z najbliższego otoczenia aktorki. Dodając, że Joanna jest zrozpaczona i nie wie jeszcze co robić. Podobno to dlatego, informacja jeszcze nie wyszła na światło dzienne (a przynajmniej do dziś).

Ile w tym wszystkim prawdy? No cóż, plotki o kryzysie w związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego pojawiają się nie od dziś. Nawet w dniu ślubu aktorskiej pary, fani wieszczyli rychły rozwód, na co zresztą Joanna Opozda postanowiła odpowiedzieć hejterom. No cóż, Antek Królikowski ma opinię amanta – podpartą zresztą długą listą byłych dziewczyn, wśród których jest m.in. Julia Wieniawa, Katarzyna Sawczuk czy Laura Breszka. A para ma już na swoim koncie jedno rozstanie, do którego doszło w grudniu 2020 roku, czyli po kilku miesiącach bycia razem. W połowie 2021 postanowili dać sobie jednak drugą szansę, a w sierpniu stanęli na ślubnym kobiercu. Wiadomość o ciąży zamknęła usta wszystkim tym, którzy nie wierzyli w ich miłość, ale jak się okazuje tylko na chwilę. Jak donosi Pudelek, teraz aktor miał wdać się w romans z prawniczką, niejaką Izabelą. Czas pokaże, czy w najnowszych plotkach o rozstaniu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest ziarenko prawdy. Na razie trudno w to uwierzyć, tym bardziej, że w walentynki aktor opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie żony. Wrzucał też zdjęcie jej i maleństwa wkrótce po porodzie. Co prawda to samo, które wcześniej ona udostępniła w swoich kanałach. Do tego jeszcze paparazzi uchwycili dziś, jak Joanna opuszcza szpital z dzieckiem w towarzystwie mamy i brata. Antka z nimi nie było...

Czekamy na oficjalny komunikat ze strony głównych zainteresowanych, mając nadzieję, że w życiu Joanny wszystko się ułoży.