Joanna Opozda i Antek Królikowski to jedna z najbardziej hot par w polskim show-biznesie. W ubiegły weekend wzięli ślub, co wzbudziło wiele emocji wśród ich fanów oraz fanek. Osoby, które obserwują gwiazdorską parę na Instagramie, chętnie komentowały zdjęcia z ceremonii, a także każdy – najdrobniejszy jej szczegół (np. stylizacje państwa młodych). Niestety wśród komentarzy można znaleźć nie tylko te z gratulacjami, ale również z hejtem. Joanna Opozda postanowiła odpowiedzieć osobom, które nie wróżą im szczęśliwej i długiej – wspólnej przyszłości. 

Joanna Opozda odpowiedziała hejterom, którzy wróżą jej rozwód z Antkiem Królikowskim! 

Joanna Opozda i Antek Królikowski chętnie publikują zdjęcia ze ślubu na swoich profilach na Instagramie. Pod niektórymi z nich pojawiły się komentarze obserwatorów i obserwatorek, według których małżeństwo gwiazd nie przetrwa. „Dwa miesiące później głośno będzie o rozwodzie, mogę się założyć” – napisała jedna z osób. Joanna Opozda postanowiła odnieść się do tego rodzaju wypowiedzi. W minioną sobotę (14 sierpnia) opublikowała urocze zdjęcie z Antkiem Królikowskim i opis, który wyraźnie wskazuje na to, że na razie świetnie się czują w swoim towarzystwie. 

„Wytrzymaliśmy już tydzień !!! Wooow!!! Pozdro dla niedowiarków” – napisała Joanna Opozda na swoim profilu na Instagramie.

Wspomniane już zdjęcie, na którym Joanna Opozda i Antonii Królikowski patrzą sobie głęboko w oczy, znajdziecie na oficjalnym profilu na Instagramie. Natomiast w naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć więcej zdjęć z ceremonii.