To był chyba najgłośniejszy póki co ślub w show-biznesie w tym roku. Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne TAK w kościele św. Wojciecha w Warszawie 7 sierpnia 2021 roku w godzinach popołudniowych.

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Państwa młodych w tym ważnym dla nich dniu wspierała rodzina i przyjaciele. Wśród gości nie zabrakło choćby Małgorzaty Rozenek z mężem Radosławem Majdanem czy Mariny Łuczenko. Byli oczywiście Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Rafał Królikowski. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej państwo młodzi wraz z gośćmi udali się pod Warszawę, gdzie odbywało się przyjęcie weselne. W ogromnym namiocie rozstawionym w ogrodzie, przyozdobionym morzem kwiatów i klimatycznymi lampkami, trwała zabawa do białego rana.

Ślubne kreacje Joanny Opozdy - marka, cena

Oprócz samego ślubu emocje wzbudziły oczywiście także kreacje panny młodej. Asia postawiła na dwie suknie marki Laurelle. Ich łączny koszt to 18 tysięcy złotych i wykonane zostały na specjalne, indywidualne zamówienie.

W kościele Joanna pojawiła się sukni-księżniczce (princess dress) w odcieniu złamanej bieli. Model nazywany jest tak ze względu na okazały dół, składający się z wielu warstw tiulu i aż 4,5-metrowego trenu. Obszerny dół sukni równoważyła bardziej dopasowana, gorsetowa góra na cieniutkich ramiączkach, którą zdobiły hafty z mieniących się srebrzystych kamieni, które - jak informuje PR marki Laurelle - zostały ręcznie naszyte. Także tren został ozdobiony ręcznie naszywanymi kryształkami i koralikami. Do tego długi i delikatny tiulowy welon o długości 5 metrów. Joanna postawiła też na klasyczny makijaż oraz rozpuszczone, dziewczęce włosy. Nie mogło zabraknąć również bukietu - panna młoda wybrała mały, okrągły z białych kwiatów. 

Na wesele Joanna wybrała bardziej dziewczęcą kreację z koronki, z buduarowym gorsetem, nieco w stylu boho (zobaczycie ją w galerii) w formie litery A. Z fantazyjnie odsłoniętymi ramionami, w hiszpańskim klimacie, również zdobioną mieniącymi aplikacjami. Ta także nie była typowo biała. Druga kreacja bez wątpienia pozwalała na więcej swobody podczas weselnej zabawy. Uwagę zwracała także biżuteryjna opaska do włosów, na którą Joanna zamieniła welon.