Choć związek Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy przechodził wzloty i upadki parze ostatecznie udało się dogadać i dziś w godzinach popołudniowych stanęli na ślubnym kobiercu! To historia jak z hollywoodzkiej komedii romantycznej!

O tym ślubie mówiło się od tygodni! Wyciekło ślubne zaproszenie, zdjęcia z wieczoru panieńskiego. W końcu też Joanna na InstaStories pojawiła się niedawno z okazałym pierścionkiem zaręczynowym na palcu. 

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Ceremonia odbyła się w warszawskim kościele św. Wojciecha. A na ślub aktorskiej pary przybyła rodzina oraz przyjaciele z show-biznesu. Choćby Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem czy Marina Łuczenko. Nie zabrakło mamy pana młodego, czyli Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej czy wujka Rafała Królikowskiego.

Panna młoda postawiła na tiulową suknię w odcieniu złamanej bieli, z okazałym dołem w stylu księżniczki oraz trenem z salonu Laurelle. Uwagę zwracała gorsetowa, zdobiona góra kreacji. Do tego Joanna dobrała delikatny, choć bardzo długi welon oraz niewielki bukiet z białych kwiatów. Z kolei pan młody wybrał garnitur w klasycznej czerni. Prezentowali się pięknie, wchodząc do kościoła w pełnym słońcu. Pogoda dopisała. 

Zobaczcie zdjęcia w galerii!

Wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Wesele pary z udziałem członków najbliższej rodziny i przyjaciół ma miejsce w restauracji położonej około 20 kilometrów od centrum Warszawy. Zabawa zapewne potrwa do białego rana! 

Antek Królikowski i Joanna Opozda - historia związku

Antek Królikowski zaczął spotykać się z Joanną Opozdą w lipcu 2020 roku. Po raz pierwszy oficjalnie pojawili się na urodzinach Gabi Drzewieckiej, dziennikarki związanej z TVN-em i specjalizującej się w muzyce. Początkowo zakochani nie potwierdzali tego, co ich łaczy. W końcu jednak Antek, broniąc Asię przed medialnym hejtem, nazwał ją swoją dziewczyną w social mediach. Para nawet zaczęła oficjalnie pokazywać się na takich wydarzeniach jak premiera filmu Dolina BogówNiestety po 5 miesiącach relacja się rozpadła, o czym aktorka i modelka poinformowała w oświadczeniu. Szczęśliwie jednak już w lutym obecnego roku zaczęło się mówić, że Królikowski i Opozda wrócili do siebie. Był romantyczny wyjazd do Zakopanego, były wspólne zdjęcia potwierdzające domysły a potem doniesienia o ślubie. W końcu i sam ślub! Życzymy szczęścia!